Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas I

I miejsce – Szymon Stojek kl. I a
II miejsce – Igor Stasiuk kl. I a
III miejsce – Marcel Solak kl. I a

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III

I miejsce – Bartosz Duras kl. III c
II miejsce- Kamil Gardecki kl. III d
III miejsce-Weronika Grzenkowicz kl. III c

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III

I miejsce – Oliwia Grzelak kl. III c
II miejsce – Dominika Żmuda kl. III a
III miejsce – Aniela Buńkowska kl. III a

Klasowy Konkurs Mistrz Sudoku dla klas VI

klasa VI a

Mistrz Sudoku – Daria Wosik
Wicemistrz Sudoku – Daria Bartecka,  Aleksandra Ozolin

Klasa VI b

Mistrz Sudoku – Oliwia Kułdo
Wicemistrz Sudoku –  Klaudia Balawelder

Klasa VI c

Mistrz Sudoku – Piotr Jarmuł
Wicemistrz Sudoku – Mikołaj Krepicz

Szkolny Konkurs konstrukcyjny „Eko – owady”

I miejsce – Nikola Mazgis kl. II aZuzanna Bryłka kl.III a
II miejsce – Sebastian Włodarczyk kl. II cBartosz Huet kl. III b
III miejsce – Wojciech Kowalczyk kl. III aMichał Kozłowicz kl. III c
Wyróżnienie – Fabian Muszyński kl. III aDaria Prajwowska kl. III aWojciech Olbryś kl. II a, Malwina Borkowska kl. III cWeronika Grzenkowicz kl. III c, Natan Labuda kl. II c, Joanna Zuba kl. II c

Szkolny Konkurs dla klas II „Ortograficzne potyczki”

I miejsce – Maciej Chomicz kl. II c
II miejsce – Amelia Ratajczak kl. II b
III miejsce – Andrzej Latasiewicz kl. II b

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich

I miejsce – Oliwia Grzelak kl. III c
II miejsce – Dominika Żmuda kl. III a
III miejsce – Aniela Buńkowska -kl. III a

Szkolny Turniej Mitologiczny

I miejsceAnna Suśniak kl. V b i Alicja Śuśniak kl. V b
II miejscePiotr Dargiel kl. V c i Krzysztof Spasówka kl. V c
III miejsceOliwia Gaj kl. V a i Zuzanna Subocz kl. V a

Szkolny konkurs informatyczno – czytelniczy dla uczniów klas IV – VI
Klasy IV – Bohater ulubionej książki (edytor graficzny)
I miejsce – Oliwia Gaborska IV b
II miejsce – Nikola Rubinowicz kl. IV b
III miejsce – Zuzanna Pylewska kl. IV b
Wyróżnienie – Agnieszka Matowicz kl. IV a, Karolina Marciszonek kl. IV a
 
Klasy V – Okładka reklamą książki (edytor graficzny)
 
I miejsce – Joanna Świątek kl. V c
II miejsce – Maksymilian Cech kl. V a, Alicja Suśniak kl. V b
III miejsce – Piotr Dargiel kl. V c
Wyróżnienie – Wiktoria Bengier V a, Aleksandra Olesiak kl. V c
 
Klasy VI – Konkurs na plakat promujący książkę (edytor tekstowy)
 
I miejsce – Jakub Soliński kl. VI b
II miejsce – Małgorzata Batruch kl. VI c
III miejsce – Kornelia Prajwowska kl. VI a

Szkolny Konkursie „British Holidays”

I miejsce – Julia Zdrojewska kl. VI c, Mariusz Gaj kl. VI b, Amelia Łakomska kl. IV b, Maciej Olechnowicz kl. V a, Zuzanna Kucharska kl. VI b
II miejsce – Karolina Kachel kl. VI b, Natalia Pacholska kl. VI c
III miejsce – Anna Suśniak kl. V b, Anielka Markowska kl. VI c, Małgorzata Batruch kl. VI c
Wyróżnienia – Dawid Kaczmarek
kl. V a, Julia Witkowska kl. V a, Laura Diegner kl. V a, Joanna Świątek kl. V c, Wiktoria Bengier kl. V a, Oliwia Gaj kl. V a, Jonathan Smok kl. IV b, Zuzanna Pytlewska kl. IV a-

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego klas V

I miejsceMaciej Olechnowicz kl. V a oraz Mikołaj Moroń kl. V a

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego klas VI

I miejsce – Adam Kurczyn kl. VI c
II miejsce – Natalia Pacholska kl. VI c
III miejsce – Kacper Czarniak kl. VI a oraz Anna Mróz kl. VI a

Szkolny Konkurs Czytam prozę

I miejsce – Anna Mróz kl. VI a
II miejsce – Wiktoria Matowicz kl. V c
III miejsce – Oliwia Gaborska kl. IV b

Konkurs plastyczny dla klas I-III pt. „Ruch to zdrowie” 

I miejsce – Oliwia Burakiewicz kl. III b, Klaudia Grabarczyk kl. III a, Weronika Wutke kl. II c
II miejsce – Anna Szulc kl. III d, Daria Zdybał kl. III d, Martyna Batruch kl. II c
III miejsce – Anna Latasiewicz kl. II b, Andrzej Latasiewicz kl. II b, Michalina Król kl. II c

Szkolny Konkurs Recytatorski Jesień w poezji dla uczniów klas IV – VI

I miejsce – Wiktorii Sadowskiej kl. IV a
II miejsce – Aleksandrze Olesiak kl. V c
III miejsce – Wiktorii Matowicz kl. V c