***
wyróżnienie – Bartosz Kapciak
kl. IV a w kategorii I (6-10 lat)
wyróżnienie – Michał Stępień
kl. V a w kategorii II (V – VI kl.)
w konkursie plastycznym pt. „Słupsk pięknieje na wiosnę”,
zorganizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Słupsku.
***
I miejsce – Zofia Błaszczyk
kl. II a, Oliwia Bukarewicz kl.III b, Daria Zdybał kl. III d
w Rejonowym Konkursie Świetlic Szkolnych „Kolory lata”.
***
III miejsce – Natalia Pacholska kl.
VI c i Anna Mróz kl. VI a
w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.
***
II miejsce – Kacper Czarniak
 kl. VI a, Julia Zdrojewska kl. VI c, Małgorzata Batruch kl. VI c i Aniela Markowska kl. VI c
w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Słupsku. 
***
I miejsce – Izabela Konopa
 
kl. III b
w V Regionalnym Konkursie Fotograficznym „Piękno przyrody naszego regionu”,
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku.
***
III miejsce – Julia Witkowska
kl. V a i Małgorzata Batruch kl. VI c
w konkursie recytatorskim „Maryja w oczach dziecka”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku.
***
wynik bardzo dobry – Anna Suśniak
kl. V b
wyróżnienie – Katarzyna Fijałkowska
kl. V c, Maciej Olechnowicz kl. V a, Wiktor Makijewski kl. V c, Alicja Suśniak kl. V b
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2017” w kategorii Beniamin.
***
I miejsce
 – Julia Zdrojewska
kl. VI c
w konkursie „Na mapie świata jest takie miejsce…” pod hasłem „Moja Dolina Słupi”.
***
II miejsce – Oliwia Grzelak
kl. III c
w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla Trzecioklasistów
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Słupsku.
***
II miejsce – Maciej Olechnowicz
kl. V a
w XVII Międzyszkolnych Wiosennych Spotkaniach z Panią Ortografią
zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.
***
II miejsce – Amelia Łakomska
kl. IV b
wyróżnienie – Julia Zdrojewska uczennica
kl. VI c
w III Wojewódzkim Konkursie The Calendar of British Holidays
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Miastku.
***
II miejsce – Zuzanna Winnicka kl. II c w kategorii klas II
III miejsce – Michał Kozłowicz kl.III c w kategorii klas III
wyróżnienie – Aleksandra Olesiak kl. V c w kategorii klas V
w XXV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ”,
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku.
***
II miejsce – Julia Zdrojewska
kl. VI c
w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym w kategorii STROIK WIELKANOCNY
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kończewie.
***
Laureat – Marcin Irzykowski
kl. VI b
Finalistka – Katarzyna Fijałkowska kl. V c
Finalista – Mateusz Hann kl. VI c
w XXII Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od Konferencji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i naszą”.
***
I miejsce –
drużyna w składzie – Anna Suśniak kl. V b, Maciej Olechnowicz kl. V a i Maksymilian Pyzio kl. V a
I Mini Olimpiada Szkoła Młodego Biznesmena – Gdzie Mieszkają Pieniądze
pod patronatem pani prezydent Krystyny Danileckiej – WOjewódzkiej oraz Banku PKO SA.
***
Finalistka – Aniela Markowska
 kl. VI c
Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.

***
wyróżnienie – Julia Zdrojewska
kl. VI c
w wojewódzkim konkursie plastyczno – językowym „My shirt sagt…”
***
Wyróżnienie – Agata Ollik
kl. III d, Patrycja Ollik kl. III d
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „W Szczebrzeszynie Chrząszcz brzmi w trzcinie”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 10.
***
I miejsce – Krzysztof Wielk kl. VI c w konkursie plastycznym „Znak drogowy mój przyjaciel”
II miejsce – Weronika Urbaniak kl. IV a w konkursie „Maskotka o tematyce BRD”
zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku.

***
III miejsce – Wiktor Gutkowski
kl. II c
na Festiwalu Piosenki i Tańca VenDo
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku. 
***
wyróżnienie – Michał Kozłowicz
kl. III c
XIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej „To wszystko Polska
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Słupsku.

***
III miejsce
Olgierd Król kl. VI a
II miejsce
(w kategorii klas starszych) – Olgierd Król kl. VI a
w  I Jesiennym Turnieju Szachowym
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Słupsku.