KSIĘGA SUKCESÓW 

W 2004 roku została założona Księga Sukcesów, do której wpisuje się absolwentów szkoły za szczególne osiągnięcia oraz rozsławianie dobrego imienia szkoły w różnych dziedzinach; w szczególności laureatów konkursów przedmiotowych na szczeblu miejskim, powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym, wybitnych sportowców, wielokrotnych laureatów festiwali i konkursów artystycznych, uczniów za wybitną działalność na rzecz szkoły i środowiska.

W roku szkolnym 2015/2016 wpisano uczniów:

Magdalena Cymek kl. VI a – laureatka kuratoryjnego konkursu z języka polskiego
dwukrotna finalistka kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego
Bartosz Olechnowicz kl. VI a – zwycięzca konkursów przedmiotowych na wszystkich szczeblach
świetny koszykarz – SPORTOWIEC ROKU

W roku szkolnym 2014/2015 wpisano uczniów:

Tymoteusz Paliński kl. VI c – Primus Inter Pares
laureat konkursu z języka polskiego
Michał Kolada kl. VI c – Primus Inter Pares
laureat konkursu historycznego
Martyna Czekalska kl. VI c – wspaniała wokalistka
Kamila Kawałkowska kl. VI c – wspaniała humanistka
laureatka konkursów fotograficznych
Dominik Sujka kl. VI c – wszechstronny sportowiec
Daria Bartecka kl. VI b – finalistka konkursu języka angielskiego
Klaudia Bartusik kl. VI b- znakomita wokalistka
Monika Misterewicz  kl. VI b – świetna sportsmenka

W roku szkolnym 2013/2014 wpisano uczniów:

Michał Fijałkowski kl. VI a – Primus Inter Pares
Marcin Jakubowski kl. VI b – laureat konkursów literackich
Wanessa Oleszewska kl. VI a – wolontariuszka i społecznik

W roku szkolnym 2012/2013 wpisano uczniów:

Julia Jakimowicz  kl. VI a – wybitna lekkoatletka
Mateusz Borkowski  kl. VI a – świetny sportowiec
Jakub Marciszonek  kl. VI a – wspaniały humanista

W roku szkolnym 2011/2012 wpisano uczniów:

Kacper Bronisz kl.VI c
Piotr Gawiński kl. VI b
Mateusz Hesse kl. VI a
Bartosz Jermalonek  kl. VI a
Patryk Rajkowski kl. VI a

Wielokrotni Mistrzowie w Unihokeju

Julita Lejczak kl. VI a
Izabela Rojek kl. VI a

Mistrzynie Polski i Świata w Koszykówce

W roku szkolnym 2010/2011 wpisano uczniów:

Małgorzata Wilkosz kl. VI b
Jakub Ptak kl. VI b

Wielokrotni zwycięzcy konkursów humanistycznych na szczeblu miejskim oraz finaliści kuratoryjnego konkursu język polski z historią.

W roku szkolnym 2009/2010 wpisano uczniów:

Maciej Gregorek kl. VI b – sportowiec roku, Mistrz Polski w unihokeju
Adrian Grzymkowski kl. VI a –  Mistrz Polski w unihokeju
Kacper Hesse kl. VI a – Mistrz Polski w unihokeju
Maciej Janicki kl. VI a – Mistrz Polski w unihokeju
Maciej Juras kl. VI a – Mistrz Polski w unihokeju
Mateusz Rojek kl. VI b – Mistrz Polski w unihokeju
Agnieszka Dobosz kl. VI b – wspaniała wokalistka
Mateusz Mielewczyk kl. VI b – wspaniały wokalista

W roku szkolnym 2008/2009 wpisano uczniów:

Aleksandra Orzechowska kl. VI c- laureatka konkursów humanistycznych i matematyczno – przyrodniczych
Aleksandra Strojek kl. VI c – wspaniała wokalistka
Karolina Maciejska – kl. VI b – sportowiec roku

W roku szkolnym 2007/2008 wpisano uczniów:

Michał Ledóchowski kl. VI d – laureat konkursu matematyka z przyrodą, język polski z historią
Aleksander Chochuł kl. VI b – wybitny historyk
Piotr Chochuł kl. VI b – świetny przyrodnik
Małgorzata Wojtecka kl. VI a – wspaniała wokalistka
Monika Dragunowicz kl. VI a – najlepsza lekkoatletka
Aleksander Sadowski kl. VI d – najlepszy sportowiec

W roku szkolnym 2006/2007 wpisano uczniów:

Katarzyna Suśniak kl. VI c – „As humanistyczny”
Maciej Rybarczyk kl. VI a – wybitny historyk
Marcin Koralewski kl. VI c – doskonały matematyk
Jędrzej Wróblewski kl. VI c – doskonały matematyk

W roku szkolnym 2005/2006 wpisano uczniów:

Małgorzata Michałowska kl. VI c – wspaniała wokalistka, sportowiec roku
Adam Pinkasewicz kl. VI b – doskonały matematyk
Piotr Sobe kl. VI b – wybitny matematyk, historyk, przyrodnik
Dominika Knobelsdorf kl. VI d – świetna wokalistka

W roku szkolnym 2004/2005 wpisano uczniów:

Aleksandra Afanasjew kl. VI a – wspaniała wokalistka
Aleksandra Kazusek kl. VI b – najlepszy przyrodnik
Mariusz Jaworski kl. VI a – doskonały matematyk
Arkadiusz Kubów kl. VI d – mistrz szachowy
Mariusz Nowak kl. VI c – świetny biegacz
Wojciech Osiński kl. VI c – Mistrz Polski w Koszykówce
Magdalena Puchalska kl. VI c – wybitny sportowiec
Dawid Rutz kl. VI a – wybitny sportowiec
Kinga Klekowiecka kl. VI d – wybitny sportowiec

W roku szkolnym 2003/2004 wpisano pierwszych wyróżnionych uczniów:

Ewa Dowgiałło kl. VI c – doskonały matematyk
Bartosz Obolewicz kl. VI d – wybitny sportowiec
Piotr Pastuszka kl. VI d – wspaniały wokalista