I Szkolny Konkurs Literacki „Wiosna piórem malowana”.

W kategorii – poezja
I miejsce zajęła Martyna Urbaniak z kl. 5b
II miejsce – Ola Olesiak z kl. 6c
III miejsce – Kasia Fijałkowska i Kornelia Mielczarek z kl. 6c

W kategorii – proza
I miejsce zajęły Anna i Alicja Suśniak z kl. 6b
II miejsce – Oliwia Gaborska z kl. 5b
III miejsce – Joanna Świątek z kl. 6b

Szkolny konkurs plastyczny na plakat o AIDS
Wyróżnienia:
Aleksandra Olesiak
kl. VI c
Julia Zdrojewska
kl. VII c
Natalia Piekarska
kl. VII c
Jonathan Smok
kl. V b

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas IV

MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA
I MIEJSCE – KAMIL GARDECKI KL.IV D
I MIEJSCE – MATEUSZ PACHOLSKI KL. IV C
II MIEJSCE – LAURA PASZKOWSKA KL. IV C
II MIEJSCE – WERONIKA GRZENKOWICZ KL. IV C
II MIEJSCE – BARTOSZ HANN KL. IV C
III MIEJSCE – OLIWIA GRZELAK KL. IV C

II Szkolny Konkurs Recytatorski Przez Poezję z Humorem

w kategorii dla klas IV-V
I miejsce – Weronika Grzenkowicz – klasa 4c
I miejsce – Laura Paszkowska – klasa 4c
II miejsce – Wiktoria Sadowska – klasa 5a
III miejsce – Agnieszka Matowicz – klasa 5a

w kategorii dla klas VI – VII

I miejsce – Aleksandra Olesiak – klasa VIc
II miejsce – Anna Mróz – klasa VIIa
II miejsce – Kornelia Prajwowska – VIIa
III miejsce – Marcel Polak – klasa VIc

Konkurs świetlicowy  dla klas I-III 
” Wspomnienia z wakacji”
I miejsce WERONIKA WUTKE  IIIC
II miejsce KORNELIA POLESZAK III B
III miejsce AMELIA JASTRZĘBSKA I A
Konkurs świetlicowy dla klas I-III 
” Mój ulubiony pluszak”
Nagroda:
AMELIA JASTRZĘBSKA I A
ANNA LEWIŃSKA I
ANNA LATASIEWICZ III B
KORNELIA POLESZAK IIIB
WERONIKA WUTKE IIIC

Wyniki szkolnego konkursu matematycznego

Mistrz Rachunku”

klasa IV

1. Kamil Gardecki IV d 91 pkt I miejsce
2. Nikola Miszałowska IV d 44 pkt II miejsce
3. Bartosz Duras IV c 44 pkt II miejsce
4. Mateusz Pacholski IV c 28 pkt III miejsce
5. Bartosz Hann IV c 15 pkt IV miejsce

 

Klasa V

1. Nikola Rubinowicz V b 58 pkt I miejsce
2. Bartosz Batruch V b 58 pkt I miejsce
3. Zuzanna Pytlewska V b 53 pkt II miejsce
4. Maja Jarmuł V b 30 pkt III miejsce
5. Amelia Łakomska V b 27 pkt IV miejsce
6. Oliwia Gaborska V b 7 pkt V miejsce

Szkolny Konkurs informatyczno – plastyczny „Bądź bezpieczny w sieci”

I miejsce – Maja Jarmuł kl. Vb

II miejsce – Zuzanna Pytlewska i Amelia Łakomska kl. Vb

III miejsce – Wiktoria Sadowska kl. Va

Szkolny konkurs matematyczny „Mistrz zadania tekstowego”.

I miejsce – Kamil Gardecki kl. IV d

II miejsce Weronika Grzenkowicz kl. IV c

III miejsce Bartosz Duras kl. IV c

I miejsce – Bartosz Batruch kl. V b

II miejsce – Martyna Urbaniak kl. Vb

Konkurs plastyczny „Moja maska karnawałowa”
I miejsce
Amelia Jastrzębska I a, Weronika Wutke IIIc
II miejsce
Wiktoria Jarkiewicz III a, Hannelore Wender- Nnamani I b
III miejsce
Lena Kowalewicz I a

Konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”
I miejsce
Weronika Wutke III c, Kornelia Poleszak IIIb,Ania Lewińska I b
II miejsce
Laura Kuchnowska I a, Hannelore Wender- Nnamani Ib, Amelia Jastrzębska I a,
III miejsce
Nadia Matusiak III b, Amelia Ratajczak IIIb, Paweł Pozorski Ib
wyróżnienia
Wiktoria Jarkiewicz IIIa, Kornelia Pietrzak IIIb, Anna Latasiewicz IIIb, Andrzej Latasiewicz IIIb, Jonatan Mroczkowski IIIb, Maja Kachnicz- Fabich IIIb, Szymon Lewiński Ib

Konkurs plastyczno- techniczny „Eko ryba z surowców wtórnych”
I miejsce
Dawid Witkowski Ia, Amelia Jastrzębska Ia, Wojciech Olbryś IIIa, Wiktoria Jarkiewicz IIIa, Marcel Solak IIa

Festiwal Piosenki Wiosennej
I miejsce
klasa IIIa, klasa IIIc
II miejsce
klasa IIIb
III miejsce
klasa Ib, klasa IIa
IV miejsce
klasa Ia

Konkurs plastyczno- techniczny dla klas I-III pt. „Zakładka do książki promująca naszą szkołę.”
I miejsce: Amelia Jastrzębska Ia
II miejsce: Kornelia Pietrzak IIIb, Agata Parzych IIIb

Konkurs plastyczno- techniczny dla klas I-III pt. „Apetyt na zdrowie. Zdrowie na talerzu.”
I miejsce: Amelia Jastrzębska Ia, Kornelia Pietrzak IIIb
Wyróżnienia: Alex Pi

Szkolny Konkurs Supermatematyk Klas I:

I Supermatematyk – SZYMON LEWIŃSKI z kl.I b

II Supermatematyk – DANIIL POLISHCHUK zkl. I a

III Supermatematyk – JULIAN HOMERDA z kl. I b

 Szkolny konkursu „Mistrz klawiatury”:

Klasy IV:

I miejsce – Oliwia Grzelak kl. IV c
II miejsce – Kordian Zawacki kl. IV d
III miejsce – Aurelia Mintus kl. IV b

Klasy VI:

I miejsce – Wiktor Makijewski kl. VI c
II miejsce – Joanna Świątek kl. VI c
III miejsce – Kornelia Mielczarek kl. VI c

Klasy VII:

I miejsce – Anna Mróz kl. VII a
II miejsce – Kornelia Prajwowska kl. VII a
III miejsce – Julia Kłosowska kl. VII a
wyróżnienie – Daria Wosik kl. VII a

Szkolny konkurs „Przyjaciele skromnej Niezapominajki”

I miejsce – Maja Jarmuł kl. V B
II miejsce – klasa VII B
III miejsce – Leonard Semieniuk kl. IV C

Wyróżnienia otrzymują:

Maksymilian Pyzio kl. VI A
Aleksandra Olesiak kl. VIC
Oliwia Grzelak kl. IV C
Michał Jaskulski kl. VB
Anna Mróż kl. VII A

Szkolny konkurs plastyczny „Niezapominajka w krajobrazie najbliższej okolicy”

I miejsce – Jeremiasz Rychert kl. VI C
Aleksandra Malczewska kl. VI A
II miejsce – Wiktoria Matowicz kl. VI C
Aleksandra Olesiak kl. VI C
III miejsce – Natan Kowalewski kl. VI A
Piotr Dargiel kl. VI C

Szkolny Konkurs ortograficzny klas III

1. Laura Abakanowicz z kl. III c
2. Maciej Chomicz z kl. III c
3. Andrzej Latasiewicz z kl. III b