***
III miejsce – Julia Małkowska
kl. IV d, Zuzanna Kucharska kl. VII b, Małgorzata Batruch kl. VII c, Kornelia Prajwowska kl. VII a, Wikotia Matowicz kl. VI c, Natalia Pacholska kl. VII c, Anna Mróz kl. VII a
III miejsce
w kategorii solo – Anna Mróz kl. VII a
w XII Konkursie Kolęd Europejskich.
***
III miejsce 
w kategorii klas 0-3 – Anna Latasiewicz kl. III b
wyróżnienie 
w kategorii klas 4-7 – Aleksandra Olesiak kl. VI c
w międzyszkolnym konkursie „Moja wymarzona ozdoba choinkowa
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kobylnicy. 
***
II miejsce – Mikołaj Krepicz 
kl. VII c
w Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckiej
organizowanym przez Słupski Związek Ludności Pochodzenia Niemieckiego.
***
Ania Suśniak
 
kl. VI b Katarzyna Fijałkowska kl. VI c
zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego
kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego
dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego.
***
wyróżnienie
– kategoria plakat – Aleksandra Olesiak kl. VI c
w konkursie „Wspólnie dbamy o środowisko”,
zorganizowanym przez PGK w Słupsku.
***
III miejsce – Bartosz Batruch
 kl. V bMarcel Polak kl. VI c i Olgierd Król kl. VII a
w klasyfikacji drużynowej w Mikołajkowym Turnieju Szachowym,
który odbył się w Szkole Podstawowej we Włynkówku.
***
I miejsce – Adrian Mąkola
kl. IV d
w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Informatycznym „Prawa dziecka oczami dziecka”,
zorganizowanym przez pedagogów Szkoły Podstawowej nr 6 w Słupsku.
***
Laureatki – Anna Latasiewicz kl. III b, Joanna Świątek kl. VI c, Julia Zdrowjewska kl. VII c
ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.
***
wyróżnienie pierwszego stopnia – Zuzanna Subocz 
kl. VI a
w konkursie fotograficznym „Psia dola w obiektywie”
w ramach projektu miejskiego Słupskiego Schroniska dla Zwierząt „Zwierzę nie jest rzeczą”.
***
I miejsce – Katarzyna Fijałkowska
kl. VI c
w Konkursie Fotograficznym „Drzewa Naszego Miasta”
pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska.
***
IV miejsce –
drużyna w składzie – Katarzyna Fijałkowska kl. VI c, Anna Suśniak kl. VI b i Maksymilian Pyzio kl. VI a
w II Mini Olimpiadzie Szkoła Młodego Biznesmena – Gdzie Mieszkają Pieniądze,
zorganizowana przy współpracy Banku PKO BP i Wydziału Oświaty Miasta Słupsk.
***
Laureatka – Julia Zdrojewska
kl. VII c
w Ogólnopolskim Konkursie z kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.
***
I miejsce – Kewin Pyter, Patryk Błachnio
kl. VII a, Maksymilian Pyzio, Wiktoria Bengier kl. VI a
w Mobilnej Grze Miejskiej w Słupsku
pod patronatem Miejskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej oraz Instytutu ds. Młodzieży.
***
Laureatka – Anna Suśniak 
kl. VI b
17 Ogólnopolskiego Twórczego Używania Umysłu – WYSPA ZAGADEK 2017.
***
II miejsce – Nikola Mazgis kl. III a
w konkursie rejonowym”Życie  w pszczeli ulu”

***

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Sudoku” – Kamil Gardecki kl. IV d i Bartosz Duras kl. IV c

***

WYNIKI SPORTOWE W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Indywidualne Biegi przełajowe w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży- II miejsce Aleksandra Bednarek.

Unihokej dziewcząt w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży– I miejsce.

Skład: Julia Witkowska, Julia Kraszewska, Wiktoria Diegner, Aleksandra Malczewska, Agata Marcinkiewicz, Milena Kulnis ,Malwina Borkowska, Weronika Grzenkiewicz, Emilia Nosal. IV m. w półfinałach wojewódzkich  w unihokeju

Unihokej chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży – I miejsce oraz  III miejsce w półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Skład: Patryk Błachnio, Aleksander Sujka, Krystian Kłosowski, Kacper Czarniak, Kacper Koperski, Krystian Tatera, Piotr Borowiec, Arsen Buzin, Piotr Haftkiewicz,Bartek Pytlewski

Turniej w unihokeju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Wrzeście.

– chłopcy II miejsce.

Skład: Patryk Błachnio, Aleksander Sujka, Krystian Kłosowski, Krystian Tatera, Piotr Borowiec,  Piotr Haftkiewicz.

Turniej w unihokeju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Wrzeście.

– dziewczęta III miejsce.

Skład: Julia Witkowska, Julia Kraszewska, Aleksandra Malczewska,  Milena Kulnis ,Emilia Nosal.

Międzyszkolny Turniej Siatkówki Plażowej dziewcząt.

– I miejsce  Aleksandra Ozolin, Julia Kłosowska

– III miejsce Kornelia Prajwowska, Daria Bartusik

Międzyszkolny Turniej Siatkówki Plażowej chłopców.

II miejsce  Olgierd Król ,Krystian Kłosowski

– III miejsce  Kewin Pyter , Patryk Błachnio

XX Mikołajkowy Turniej Unihokeja chłopców – I miejsce

Skład: Aleksander Sujka, Piotr Jarmuł, Mikołaj Krepicz, Michał Jawczak, Mateusz Gorzelak, Piotr Borowiec, Krystian Tatera, Kacper Górecki, Arsen Buzin, Julian Biernacki, Bartosz Pytlewski.

Mini piłka siatkowa dziewcząt w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży – II miejsce

Skład: Aleksandra Malczewska, Laura Diegner, Milena Kulnis, Wiktoria Bengier, Lilianna Jaciubek,  Agata Marcinkiewicz, Julia Kraszewska, Aleksandra Bednarek, Jessica Wiśniewska, Zuzanna Subocz i Nikola Maciulewicz.