Koła zainteresowań/ zajęcia sportowe – rok szkolny 2019/2020
w Szkole Podstawowej nr 1
im. H. Sienkiewicza w Słupsku

Lp Koło Nauczyciel Sala Uczniowie Termin
1. Koło biologiczno – przyrodnicze Anna Bogusz 16 Kl. IV – VIII Środa, l. 7
2 Koło informatyczne Iwona Powideł 23 Kl. V Czwartek, l.8
3 Koło języka angielskiego Ewa Pyzio 22 Kl. VI c, d Czwartek, l.6
4 Koło języka angielskiego Kamila Błaszczyk 28 Kl. VI c, d Czwartek, l.6
5 Koło języka niemieckiego Adrian Giersz 22 Kl. VII – VIII Poniedziałek, l.9
6 Koło historyczne Ewa Chochuł 29 Kl. V – VII Poniedziałek, l.9
7 Kolo geograficzne Wioletta Kowalewska 27 Kl. V- VIII Wtorek, l.9
8 Koło chemiczne Ewelina Ćmiel 17 Kl. VII – VIII Czwartek, l.9
9 Koło języka polskiego Małgorzata Dawidowska 24 Kl. VI c, d Poniedziałek, l.1
10 Koło matematyczne Elżbieta Lyszyk 20 Kl. VIII b Czwartek, l.1
11 Koło fizyczne Janusz Rodziewicz 17 Kl. VII – VIII Wtorek, l.8
12 Chór szkolny Barbara Drożdżal 28 KL. IV – VIII Wtorek
14.30 – 15.30
13 Szkolne Koło Caritas Beata Smolarz 10 Kl. V – VIII Czwartek, l.6
14 Koło Eucharystyczne s. Marianna Zalewska 10 Kl. II, III, IV Czwartek, l.7
15 Koszykówka Piotr Ostrowski Hala Kl. IV – VIII Wtorek
16.10 – 17.10
16 Koszykówka Piotr Ostrowski Hala Kl. IV – VIII Środa, l.8
17 Tenis stołowy Piotr Ostrowski Hala Kl.  IV – VIII Środa
16.15 – 17.00
18 Unihokej Adam Sujka Hala Kl.  IV – VIII Czwartek
15.15 – 17.00
19 Unihokej Adam Sujka Hala Kl. IV – VIII Sobota
8.30 – 10.30
20 Wolontariat M. Grzebieniak,
A. Żmuda Trzebiatowska
Kl.IV – VIII Zg. Z planem działań


Zajęcia wyrównawcze – rok szkolny 2019/2020
w Szkole Podstawowej nr 1
im. H. Sienkiewicza w Słupsku

Lp Zespół – przedmiot Nauczyciel Sala Uczniowie Termin
1. Język polski Elżbieta Fijałkowska 26 Kl. V c, VI c Środa, l. 1
2 Język polski Elżbieta Fijałkowska 26 Kl. VI a, b, d Wtorek, l.1
3 Język polski Elżbieta Fijałkowska 26 Kl. IVa, Va, Vb wtorek, l.8
4 Matematyka Marzena Grzebieniak 19 Kl. V c Poniedziałek, l.2
5 Matematyka Anna Żmuda Trzebiatowska 20 Kl. V a, b Środa, l.8
6 Matematyka Anna Żmuda Trzebiatowska 20 Kl. VII a, b Środa, l.9
7 Matematyka Elżbieta Jabłońska 28 Kl. IV a Wtorek, l 8
8 Chemia Ewelina Ćmiel 17 Kl. VII – VIII Czwartek, l.9
9 Język angielski Marta Żebrowska 27 Kl. IV – VI Wtorek, l.1
10 Język angielski Ewa Pyzio 22 Kl. VIII a Środa , l. 1
11 Edukacja wczesnoszkolna Małgorzata Piechowicz 9 Kl. I a Środa, l.1
12 Edukacja wczesnoszkolna Aneta Drabik 7 Kl. I b Wtorek, l.6
13 Edukacja wczesnoszkolna Agata Pejas 5 Kl. II a Wtorek, l.6
14 Edukacja wczesnoszkolna Ewa Konkel 2 Kl. II b Piątek, l.6
15 Edukacja wczesnoszkolna Dorota Kaczmarczyk 8 Kl. III a Czwartek, l.8
16 Edukacja wczesnoszkolna Elwira Galikowska 8 Kl. III b Wtorek, l. 5