Koła zainteresowań/ zajęcia sportowe – rok szkolny 2018/2019
w Szkole Podstawowej nr 1
im. H. Sienkiewicza w Słupsku

Lp. Dzień /godzina sala Nazwa koła Uczniowie Prowadzący
1 Piątek
lekcja  7, sala 28
Chór szkolny IV – VIII P. Przybyło
2 Poniedziałek
lekcja 9, sala 17
Młody chemik – szkolne koło chemiczne VII – VIII J. Lau
3 Wtorek
lekcja 1, sala 22
Środa
lekcja 1, sala 22
Egzamin bez tajemnic – koło języka angielskiego VIII a,
VIII b
E. Pyzio
4 Wtorek
lekcja 1, sala 10
Koło języka angielskiego V c, V d A. Chylewska
5 Poniedziałek
lekcja 7, sala 16
Klub włóczykija – szkolne koło przyrodniczo – turystyczne IV – VIII A. Bogusz
6 Czwartek
lek 8, sala 19
Matematyka z elementami kodowania IV – V M. Grzebieniak
7 Poniedziałek
lekcja 1, sala 28
Koło języka angielskiego VIII c M. Żebrowska
8 Wtorek
lekcja  8, sala 25
Koło języka niemieckiego VII – VIII A. Giersz
9 Wtorek
lekcja 8, sala 19
Koło matematyczne VI a, VII a A. Żmuda-Trzebiatowska
10 Poniedziałek
lekcja 7, sala 24
Koło informatyczne IV I. Powideł
11 Środa
lekcja 7, sala 24
Koło matematyczno – informatyczne V b J. Kucharska
12 Piątek
lekcja 8, sala 29
Koło historyczne V- VIII E. Chochuł
13 Czwartek
lekcja 1, sala 24
Mistrzowie słowa – koło języka polskiego VII E. Fijałkowska
14 Środa
lekcja 9, sala 30
Koło języka polskiego VIII a M. Sołtysiak
15 Czwartek
lekcja  9, sala 30
Koło fizyczne VII – VIII J. Rodziewicz
16 Wtorek
lekcja  8, sala 17
Dyskusyjny Klub Filmowy SP1 VII – VIII K. Woszczewska
17 Wtorek, 15.45-16.30
sala 27
Koło geograficzne V – VIII W. Kowalewska
18 Środa
lekcja 7, sala 27
Eucharystyczny Ruch Młodych I – VIII s. M. Zalewska
19 Wtorek
lekcja 2,
świetlica szkolna
Szkolne Koło Caritas I – VIII B. SMolarz
20 Piątek 15.30 – 17.00
Hala sportowa
SKS – unihokej chł. i dziew. VII – VIII A. Sujka
21 Sobota 9.00 – 10.30
Hala sportowa
UKS Jedynka  gry zespołowe VI – VIII A. Sujka
22 Czwartek 16.00 – 17.30
Hala sportowa
SKS – unihokej chł. i dziew. IV – VI A. Sujka
23 Wtorek, 14.30
Sala gimnastyczna
Fitness z elementami tańca nowoczesnego IV – VIII E. Magińska


Zajęcia wyrównawcze – rok szkolny 2018/2019
w Szkole Podstawowej nr 1
im. H. Sienkiewicza w Słupsku

Lp. Dzień/godzina sala Przedmiot Uczniowie Prowadzący
1 Piątek,
lekcja 5, sala 9
nauczanie zintegrowane III a M. Piechowicz
2 Wtorek,
lekcja 10, sala 30
fizyka VII – VIII J. Rodziewicz
3 Piątek,
lekcja 7 sala 20
matematyka VI a A. Żmuda Trzebiatowska
4 Piątek,
lekcja 6, sala 26
Klub ortograffiti VI b E. Fijałkowska
5 Wtorek,
lekcja 1, sala 26
język polski V d M. Dawidowska
6 Piątek,
lekcja 7, sala 24
matematyka V – VI K. Mikulec
7 Wtorek,
lekcja 5, sala 7
nauczanie zintegrowane II a D. Kaczmarczyk
8 Piątek,
lekcja 5, sala 8
nauczanie zintegrowane II b E.Galiowska Wierzbicka
9 Czwartek,
lekcja 6, sala 5
nauczanie zintegrowane I a A. Pejas
10 Czwartek
lekcja 7, sala 28
język polski IV c K. Woszczewska
11 Czwartek
lekcja 8, sala 28
język polski VIII b K. Woszczewska
12 Wtorek
lekcja 7, sala 17
język polski IV b K. Woszczewska
13 Wtorek
lekcja 8, sala 20
matematyka VII b E. Łyszyk