Konkurs plastyczny „Chusta Weroniki”
Klasy I – III
I miejsce – Alicja Rusinowicz kl. II b
II miejsce – Róża Radawiec kl. II b
III miejsce – Ania Lewińska kl. II b
Klasy IV – VIII
I miejsce – Michał Jawczak kl. VIII c
II miejsce – Kornelia Poleszak kl. IV b
III miejsce – Malwina Borkowska kl. V c
Konkurs plastyczny ” Witraż wielkanocny”
Klasy I – III
I miejsce – Maja Jaskulska kl. I b, Adrian Formella kl.I b
II miejsce – Mikołaj Sawicki kl I a, Adam Justek kl. I a
III miejsce – Julek Bemowski kl. I b, Mateusz Maszota kl. II b
Szkolny konkurs na plakat „Bezpieczny Internet”
Klasowo:
I miejsce – klasa V d, V c, VII c – 10pkt
II miejsce – klasa V a – 9 pkt
III miejsce – klasa IV c – 8 pkt
Indywidualnie:
I miejsce – Kornelia Poleszak kl. IV b
II miejsce – Malwina Borkowska kl. V c
III miejsce – Maja Przybylska kl. V d
Konkurs plastyczny „Mój Bank gdzie mieszkają pieniądze”
klasy I – III
I miejsce – Michalina Czerwińska kl. I a
II miejsce – Ala Matowicz kl. I a
wyróżnienia – Filip Desperak kl. I b, Amelia Jastrzębska kl. II a, Alex Pilawa kl. II a, Szymon Lewiński kl. II b
klasy IV – VII
I miejsce – Wiktoria Matowicz kl. VII c, Kornelia Poleszak kl. IV b
II miejsce – Laura Paszkowska kl. V c, Konrad Gąsiorowski kl. VII b
III miejsce – Ania Suśniak kl. VII b, Maja Jarmuł kl. VI b
wyróżnienia – Oliwia Grzelak kl. V c, Ula Pypczyńska kl. V c, Oliwia Wysocka kl. V b, Kornelia Pietrzak kl. IV b, Maja Kachnicz-Fabich kl. IV b, Ania Latasiewicz kl. IV b, Amelia Powarzyńska kl. IV c, Oskar Bosek kl. V b
Szkolnego konkurs o tytuł Mistrza Nawigacji I etap
I miejsce (17 pkt.) – Adam Kurczyn kl. VIII c
II miejsce (14 pkt) – Piotr Jarmuł kl. VIII c
Szkolny konkurs plastyczny „Moja maska karnawałowa”
I miejsce – Nina Kirko kl. I a, Mariia Oliinyk kl. I b
II miejsce – Kornelia Chrosta kl. I b, Maja Jaskulska kl. I b
III miejsce – Adrian Formella kl. I b, Mikołaj Sawicki kl. I a
Szkolny Konkurs Plastyczny „Portret Mikołaja”
I miejsce – Mateusz Maszota kl. II b
II miejsce – Lena Grudziecka kl. I a
III miejsce – Nina Kirko kl. I a
Wyróżnienia – Alex Pilawa kl. II a, Julian Bemowski kl. I b, Amelia Jastrzębska kl. II a
Szkolny konkurs plastyczny „Kolorowa jesień” dla klas I-III:
I miejsce – Lena Grudziecka kl. I a, Michalina Czerwińska kl. I a
II miejsce – Amelia Jastrzębska kl. II a , Alicja Ziętara kl. I a
III Miejsce – Nikola Stolarczyk kl. I b, Mateusz Maszota kl. II b
Szkolny konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejszy kotylion” dla klas I-III
I miejsce – Julia Świentorecka kl. I b
II miejsce – Adrian Formella kl. I b, Wojciech Żydzianowski kl. I b, Lena Grudziecka kl. I a, Franciszek Bloch kl. I a
III miejsce – Julian Bemowski kl. I b, Nikola Stolarczyk kl. I b, Michalina Czerwińska kl. I a
Szkolny konkurs na dowolną animację w programie Scratch
I miejsce – Martyna Batruch kl. IV c
II miejsce – Maksymilian Pyzio kl. VII a
III miejsce – Bartosz Duras kl. V c
Wyróżnienia – Kornelia Poleszak kl. IV b, Bartosz Batruch kl. VI b