***
III miejsce – Aleksandra Olesiak
kl. VII c
w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym „JA”
organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Słupsku,
pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska.
***
I miejsce – Laura Diegner
kl. VII a, Adam Łokietek kl. VII a, Maksymilian Pyzio kl. VII a, Alicja Suśniak kl. VII b, Anna Suśniak kl. VII b, Katarzyna Fijałkowska kl. VII c, Wiktor Makijewski kl. VII c, Wiktoria Matowicz kl. VII c, Marcel Polak kl. VII c
w konkursie Dzień Młodego Naukowca,
zorganizowanym przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Słupsku.
***
wyróżnienie – Aleksandra Olesiak
kl. VII c
w VIII edycji konkursu „Na mapie świata jest takie miejsce”,
pod hasłem: „Drzewa w centrum uwagi”.
***
II miejsce – Aleksandra Olesiak
kl. VII c
w konkursie plastycznym „Czym jest dla mnie sprawiedliwość”,
zorganizowanym przez zarząd Oddziału Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia w Słupsku.
***
III miejsce – Wiktoria Matowicz
kl. VII c
w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bohaterowie kultowych polskich kreskówek”,
zorganizowanym przez Centrum Kultury Podgórza w Krakowie.
***
III miejsce – Maria Oliinyk kl. I b
wyróżnienie – Alicja Ziętara kl. I a
w Konkursie Recytatorskim „BRZECHWOLANDIA”
organizowanym przez Nowy Teatr w Słupsku.
***
I miejsce – Kamil Gardecki
kl. V d
w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno – Językowym
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4.
***
wyróżnienie – Jakub Leszczyński i Natan Labuda
kl. IV c
w XIX Międzyszkolnych Wiosennych Spotkaniach z Panią Ortografią
organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.
***
I miejsce
– w kategorii klas IV – Kornelia Poleszak kl. IV b
wyróżnienie
– w kategorii klas VI – Weronika Urbaniak, Karolina Marciszonek kl. VI a
w Międzyszkolnym konkursie pt.”The picture dictionary z Erasmus +”
organizowanym przez Szkołę Podstawową im.Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy.
***
Laureatka – Julia Zdrojewska
kl. VIII c
w konkursie „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie”,
organizowanym przez Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
***
wyróżnienie – Aleksandra Olesiak
kl. VII c
w IV Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Rytm i Melodia”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Damnie.
***
Finalista – Marcin Irzykowski
kl. VII b
Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z historii dla uczniów szkół podstawowych
***
Laureat – Maksymilian Pyzio
kl. VII a
XXXV Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży
im. Wandy Chotomskiej.

***
III miejsce – Milena Zdrojewska 
kl. I b 
w kategorii Stroik w grupie klas 0-III
w XX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu 2019”.
***
I miejsce – Julia Zdrojewska 
kl. VIII c
w V Wojewódzkim Konkursie ,,Baśnie i legendy kaszubskie w komiksie”.
***
Tytuł laureata
Katarzyna Fijałkowska kl. VII c, Mateusz Hann kl. VIII c
Tytuł finalisty – Adam Kurczyn kl. VIII c, Marcin Irzykowski kl. VIII b
w finale wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO
***
I miejsce
(w kategorii klas IV) – Kornelia Poleszak kl. IV b
wyróżnienie
(w kategorii klas VI) – Weronika Urbaniak kl. VI a
w Międzyszkolnym Konkursie „Picture Dictionary z Erasmus+”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową z Kobylnicy
***
Finalistka – Izabela Zielińska
kl. VIII c
Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych
***
Finalista – Adam Kurczyn kl. VIII c
Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych
***
Nagroda – Aleksandra Olesiak
kl. VII c
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku.
***
Nagroda Prezesa Stowarzyszenia Siódemka Pana Mirosława Gubernata – Aleksandra Olesiak
kl. VII c
w II Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko – Plastycznym „Świat wierszy Wł. Broniewskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego i Danuty Wawiłow w oczach dziecka”.
***
Laureat – I miejsce – Piotr Jarmuł
kl. VIII c
etapu powiatowego Pomorskiej Ligi  Zadaniowej z biologii
dla uczniów szkól podstawowych/ oddziałów gimnazjalnych.
***
Finalista – Marcin Irzykowski
kl. VIII b
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla szkół podstawowych.
***
I miejsce – Aleksandra Olesiak
kl. VII c
w konkursie plastycznym pod nazwą „Piję wodę z kranu”
zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Słupska.
***
Laureatka
w kategorii poezja – Katrzyna Fijałkowska kl. VII c
w konkursie literackim „Młodzi piszą”.
***
II miejsce
Srebrna Kotwica – Maksymilian Pyzio kl. VII a
wyróżnienieKatarzyna Fijałkowska kl. VII c
w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o „Laur Słupskich Kotwic”.
***
III miejsce – Nataniel Szajman kl. VI b
w Konkursie Poezji Śpiewanej w Ustce.
***
III miejsce (brązowy medal)
Aleksandra Ozolin kl. VIII a, Anna Mróz kl. VIII a, Julia Kłosowska kl. VIII a, Laura Diegner kl. VII a, Aleksandra Dzięcielewska kl. VIII a, Daria Wosik kl. VIII a, Julia Witkowska kl. VII a
w piłce siatkowej w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży.
***
wyróżnienie – Milena Zdrojewska kl. I b
w XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ŁAJBA 2019.
***
Piotr Jarmuł
kl. VIII c zakwalifikował się
do etapu wojewódzkiego konkursu Pomorskiej Ligi Zadaniowej ,,Zdolni z Pomorza” – biologia.

***
Adam Kurczyn
i Piotr Jarmuł kl. VIII c zakwalifikowali się
do finału IV Pomorskiego Konkursu o tytuł Mistrza Nawigacji,
który odbędzie 13 marca 2019 r w Słupskim Inkubatorze Technologicznym.

***
Iza Zielińska
kl. VIII c zakwalifikowała się
do 3 stopnia Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego
dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego.
***
wyróżnienie
Ania Latasiewicz kl. IV b
w Międzyszkolnym Konkursie „Moja wymarzona ozdoba choinkowa”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kobylnicy.
***
Adam Kurczyn kl. VIII c zakwalifikował się
do etapu wojewódzkiego konkursu geograficznego dla uczniów szkół podstawowych.

***
II miejsce – Aleksandra Olesiak 
kl. VII c
w Konkursie na Ekorzeźbę Świąteczną „Odpady mogą być piękne”
zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku.
***
wyróżnienie – Aleksandra Olesiak
kl. VII c
w kategorii plakat konkursu Ministerstwa Środowiska „Wczujmy się w klimat – adaptacja do zmian klimatu wokół nas”.
***
I miejsce – Mikołaj Krepicz
kl. VIII c

IV miejsce – Laura Kott kl. V d
wyróżnienie – Iza Zielińska kl. VIII c
w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Niemieckiej
zorganizowanym przez Słupski Związek Ludności Pochodzenia Niemieckiego.
***
Katarzyna Fijałkowska
 kl. VII c, Mateusz Hann kl. VIII c, Adam Kurczyn kl. VIII c, Marcin Irzykowski kl. VIII b zakwalifikowali się
do etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę”.
***
III miejsce – Maja Jarmuł 
kl. VI b

wyróżnienie – Oliwia Grzelak kl. V c
w konkursie fotograficznym „Słupsk: tu się oddycha”
ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Słupska w ramach obchodów Dnia Czystego Powietrza dla mieszkańców miasta.

***
II miejsce – Klaudia Kulikowska 
kl. IV c 
III miejsce – Julia Kwieczkowska 
kl. IV a
wyróżnienie – Michalina Król 
kl. IV c i Alan Jaroć kl. IV c
w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Informatycznym „Prawa dziecka oczami dziecka – plakat”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr  6 w Słupsku.
***
Nagroda Dyrektora SP 1 z – 
Amelia Ratajczak kl. IV b

w XII Wojewódzkim Konkursie „Śpiewjamy kolędy”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku.
***
III miejsce – Iza Zielińska, Mateusz Hann, Mikołaj Krepicz k
l. VIII c
w województwie pomorskim w finale konkursu „Wiem jak się uczyć”
organizowanym przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego.
***
Nagroda – Oliwia Grzelak
kl. V c 

w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno – Fotograficznym „Kolory jesieni” (kategoria fotografia)
***
Piotr Jarmuł
kl. VIII c zakwalifikował się
do rejonowego etapu konkursu Pomorska Liga Zadaniowa – Zdolni z Pomorza.
***
Natalia Piekarska kl. VIII c oraz Zuzanna Kucharska kl. VIII b zakwalifikowały się do

rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu z Biologii.
***
Adam Kurczyn
i Natalia Pacholska kl. VIII c zakwalifikowali się
do rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego.
***
I miejsce – Julia Świentorecka
kl. I b

w miejskim konkursie z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości na najpiękniejszy Kotylion Niepodległościowy
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Słupsku.
***

II miejsce – Aleksandra Olesiak kl. VII c
wyróżnienie – Klaudia Kulikowska kl. IV c
w  I Miejskim Konkursie Fotograficznym „A to Polska właśnie”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku.
***
III miejsce – Nataniel Szajman
kl. VI b

Przeglądzie Piosenki Religijnej w Słupsku i zakwalifikowanie się do dalszego etapu Konkursu Wojewódzkiego w Koszalinie.