Członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Jedynka!
 
Darowizny i wpłaty na rzecz Stowarzyszeni Jedynka wpłacamy
na konto:  88114020040000380277712394,
odbiorca: Stowarzyszenie Jedynka.
Roczne  składki na Stowarzyszenie Jedynka.
Składka wynosi 30 zł.  Składkę wpłacamy na konto bankowe: mBank,
posiadacz rachunku: Stowarzyszenie Jedynka,
nr konta: 88114020040000380277712394
z dopiskiem składka członkowska.

Warsztaty makijażu

7 czerwca gościła w naszej szkole na zaproszenie Stowarzyszenia Jedynka pani Aleksandra Łukasiewicz- wizażystka, stylistka paznokci. Pani Ola udzieliła porad dziewczynkom klas 8 jak zrobić delikatny makijaż na co dzień oraz wieczorowy. Modelkami były Karolina K. oraz Natalia P. Ponadto nasze przyszłe absolwentki mogły dowiedzieć się jak należy dobierać kosmetyki, konkurować twarz oraz że DROGI nie znaczy DOBRY a INSTAGRAM nie znaczy REALITY. Na koniec przygody z profesjonalnym wizażem nasze uczennice pod okiem Pani Oli same próbowały wykonać sobie makijaż.


Warsztaty wielkanocne

W SP1 wielkanocno i kolorowo. Praca wre…Uczniowie, rodzice, nauczyciele wspólnie wykonują ozdoby świąteczne. Uczymy się szycia, decoupagu, malowania, plecenia…Jest twórczo i wesoło.


JAJO

Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki serdecznie zaprasza uczniów z rodzicami/ dziadkami/ rodzeństwem, nauczycieli i pracowników szkoły na wielkanocne warsztaty rękodzieła.

Warsztaty odbędą się w holu szkoły w środę 3 kwietnia w godzinach 16. 30 – 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy wspólnie z dziećmi i z nami chcieliby spędzić twórczo i w miłej atmosferze popołudnie i wykonać ozdoby wielkanocne.Prosimy o zabranie ze sobą ( w miarę możliwości )ostrych nożyczek, igły i szpilek. Mile widziane materiały takie jak koraliki, wstążeczki, klej na gorąco, piórka, żółta wełna/włóczka, kolorowy materiał, wydmuszki.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie chęci udziału w warsztatach pani Ewie Chochuł do dnia 28 marca (wraz z podaniem liczby osób) poprzez edziennik.

Czekamy na Państwa z wiosennym uśmiechem!