LP

KONKURS

OSIĄGNIĘCIA

UCZNIOWIE

OPIEKUN

1. Międzynarodowy Konkurs  Matematyczny  Kangur 2012

 Wyróżnienie

Tymoteusz Paliński kl. 3c Danuta Leszczuk
2. Międzynarodowy Konkurs  Matematyczny  Kangur 2012 

 Wyróżnienie

Michał Kolada kl. 3c  Danuta Leszczuk 
3. Międzynarodowy Konkurs  Matematyczny  Kangur 2012

Wyróżnienie

Fijałkowski Michał kl. 4a Katarzyna Mikulec
4. Międzynarodowy Konkurs  Matematyczny  Kangur 2012 (Żaczek) 

 Wyróżnienie

Wieliczko Oliwia kl. 2a Małgorzata Piechowicz
5. XXVIII  Międzynarodowy Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

 Wyróżnienie

Mateusz Pacek kl. 6b    Natalia Szymańska kl. 5b Wioleta Subocz
6. Ogólnopolski Konkurs Twórczości Dziecięcej „My jesteśmy radością – kosmiczna podróż”

 

Nagroda

Julia Bilek kl. 3c Danuta Leszczuk
  7.  Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo daję”

6 finalistów w Małym Finale

Filip Kondracik kl. 6a       Izabela Rojek kl. 6a    Dominika Rześny kl. 6a   Wiktoria Prędkiewicz kl. 6c Lidia Bobrowska kl. 6c    Nikola Stępień kl. 6c    

Elżbieta Fijałkowska

Mały Finał – Laureatka

Wiktoria Prędkiewicz kl. 6c
8. V Ogólnopolski Konkurs Ojczyzna – Polszczyzna

Finalistka Małego Finału

Natalia Szymańska kl. 5b Wioleta Subocz
9. XI Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski o Laur Słupskich Kotwic

 Srebrna Kotwica

Jakub Marciszonek kl. 5a Wioleta Subocz
  10.   Międzynarodowy Konkurs Olimpiada wiedzy Test Oxford Plus XIX edycja

 Laureat I stopnia z wyróżnieniem

 

 Laureat I stopnia

Natalia Szymańska kl. 5b  Julia Capar kl. 5b           Wiktor Zagdan kl. 4a 

Igor Frejtak kl. 5b

 

Ewa Pyzio

  11. XX Wojewódzki Konkurs „Sacrum w literaturze polskiej” 

 I miejsce

Tymoteusz Paliński kl. 3c  Danuta Leszczuk
12. Rejonowy konkurs ogłoszony przez PGK Słupsk fotograficzno – ekologiczny

III miejsce

 Wyróżnienie

Jakub Marciszonek kl. 5aPatrycja Bogdanowicz kl. 6a  Anna Bogusz
13. Miejski Konkurs Ortograficzny

 II miejsce

Tymoteusz Paliński kl. 3c Danuta Leszczuk
14. XII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Wiosenne spotkania z Panią Ortografią”

 III miejsce indywidualnie

Karolina Krzyżanowska kl. 5a  Wioleta Subocz
15. Miejski Konkurs Wiedzy o Środowisku

 I miejsce

Tymoteusz Paliński kl. 3c Danuta Leszczuk
16. XII Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny „Z mitologią za pan brat”

I miejsce

Indywidualnie

 I miejsce

zespołowo

Jakub Marciszonek kl. 5a  Natalia Szymańska kl. 5a Ewa Dargiel kl. 5a Jakub Marciszonek kl. 5a  Wioleta Subocz
17. X Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet Książąt i Królów Polskich – Piastowie”

I miejsce

Tytuł Mistrza Wiedzy Historycznej

Jakub Marciszonek kl. 5a  Ewa Chochuł
18. X Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet Książąt i Królów Polskich – Piastowie”

 II miejsce

drużynowo

Jakub Marciszonek kl. 5a Mateusz Borkowski kl. 5a       Igor Frejtak kl.5b  Ewa Chochuł
19. Międzyszkolny Konkurs na temat promocji zdrowia „Chcę być zdrowy”

 

III miejsce

Kacper Kaczmarek kl. 2b Natalia Karwecka kl. 2b Tomasz Parzych kl. 2b   Bożena Pająk
20. XI Miejski Konkurs Recytatorski „Przez poezję z humorem”

I miejsce

 

Anna Mróz kl. 1c Dorota Dajnowicz
21. Miejski Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji”

 II miejsce

Daria Wosik kl. 1c Dorota Dajnowicz
22. IV Miedzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Władysława Broniewskiego

 I miejsce

Anna Mróz kl. 1c Dorota Dajnowicz
23. IV Miedzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Władysława Broniewskiego

 I miejsce

Tymoteusz Paliński kl. 3c  Danuta Leszczuk
24. Logiczno matematyczne zmagania drugoklasistów

 III miejsce

  Oliwia Nazaruk kl. 2c  Jolanta Grzybowska
25. Logiczno matematyczne zmagania drugoklasistów

III miejsce

Bartosz Olechnowicz kl. 2a Małgorzata Piechowicz
26. Miejski Konkurs Przyrodniczy „Żyj bez nałogów”

IV miejsce

Zuzanna Rataj kl. 6c   Dominika Nowak kl. 6c      Julia Łokietek kl. 6c  Anna Bogusz
27. IV Miedzyszkolny Quiz Przyrodniczy Klas Drugich

Wyróżnienie

Bartosz Olechnowicz kl. 2a Małgorzata Piechowicz

 

ARTYSTYCZNE

 

28. Ogólnopolska Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

 Wyróżnienie

Wiktoria Irzykowska  Elżbieta Kozłowska
29. Ogólnopolska Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

 Wyróżnienie

Karolina Moroń kl. 2a  Małgorzata Piechowicz
30. XXI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

II miejsce

Martyna Czekalska kl. 3c DorotaDuraj
31. I Dziecięcy Konkurs Piosenki Angielskiej

Wyróżnienie

Martyna Czekalska kl. 3c Marta Żebrowska
32. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „20 lat Straży Pożarnej – jak nas widzą tak nas malują”

 

Wyróżnienie

Bohdan Lewczyk kl. 4a  Dorota Duraj
33. X Miejski Konkurs Plastyczny „Mój Anioł Stróż”

Wyróżnienie

Wojciech Kułdo kl. 5a Dorota Duraj
34. Międzyszkolny Konkurs na LOGO SU

I miejsce

Marcin Jakubowski kl. 4b  Wioleta Subocz 
35. Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Informatyczny na grafikę komputerową „Europa w oczach dziecka – Włochy”

 

 Laureatka

Anna Bladoszewska kl. 2a  Iwona Powideł
   36.   Miejski konkurs plastyczny – „Boże Narodzenie w orgiami”

 Wyróżnienie

Kornelia Mielczarek  Aneta Drabik
37. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla Świetlic „Podwodny świat”

 II miejsce

Anastazja Dreścik kl. 1b  Edyta Duda
38. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla Świetlic „Kwiaty w origami”

 Wyróżnienie

Anastazja Dreścik kl. 1b  Edyta Duda
39.       

 

 


 

Konkurs na najdłuższą tęczę

 

 

 

 

 


Wyróżnienie

Adam Kosna kl. 2a  Aleksandra Bilińska kl. 3c Aleksandra Paschke kl. 2a Angelika Strugielska kl. 3a Anna Mróz kl. 1cBartosz Olechnowicz kl. 2a Daria Bujmiło kl. 1b          Kacper Kaczmarek kl. 2b Karolina Moroń kl. 2a     Konrad Hubel kl. 2b        Maciej Marczak kl. 2a   Marietta Dreścik kl. „0”     Marta Rzelek kl. 2a         Michał Wolarz kl. 2b       Natalia Pacholska kl. 1b  Nikola Zdybał kl. 2b           Nina Mazurkiewicz kl. 2b  Oliwia Nazaruk kl. 2c        Piotr Krzyżanowski kl. 2a Sandra Bilińska kl. 4b   Wiktoria Sawicka kl. 3c       

 

 

 

Edyta Duda, Grażyna Krzycka

40. XIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

III miejsce

Anna Mróz kl. 1c Dorota Dajnowicz
41. XIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

Wyróżnienie

Piotr Krzyżanowski kl. 2a Małgorzata Piechowicz 
42. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Z mitologią za pan brat – prace Heraklesa”

 II miejsce

 Ewa Dargiel  Ewa Chochuł
43.   Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na wykonanie chorągwi

III miejsce

 

 

Wyróżnienie

Eucharystyczny Ruch Młodych Izabela Rojek kl. 6a Julita Lejczak kl. 6a  s. Marianna Zalewska

 

SPORTOWE

 

44. Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Premiera Donalda Tuska

 I miejsce

  Uczennice kl. V Danuta Bukowska
45. Koszykówka dziewcząt w SOM

III miejsce

Uczennice kl. IV-VI Piotr Ostrowski
46. Unihokej chłopcy

Mistrz Słupska

Chłopcy III – VI Adam Sujka
47. Unihokej chłopcy Finał Wojewódzki

III miejsce

Chłopcy III – VI Adam Sujka