Wybitnych osiągnięć w historii naszej szkoły było wiele, nie sposób podać tu wszystkich, najważniejsze z ostatnich lat to:

Rok 1999/2000

  • I miejsce na szczeblu wojewódzkim w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Kangur
  • Wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Dziecięcej i Młodzieży Gimnazjalnej (Izabela Gaweł)

Rok 2001/2002

  • II miejsce Międzyszkolnym Konkursie recytatorskim Sacrum w literaturze ( Szymon Duraj )
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Śpiewajmy kolędy ( Szymon Duraj )
  • I miejsce w Konkursie Piosenki Turystycznej Tramp ( Dawid Grabusiński )

Rok 2002/2003

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Słupsk w liczbach i procentach ( Jakub Jasonek, Szymon Duraj, Anita Olszonowicz )
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Regionie My i las ( Jakub Jasonek, Anita Olszanowicz, Szymon Duraj )
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur ( Ewa Dowgiałło)
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzowym Rodzina Borejków  ( Kinga Bogusz, Anita Olszonowicz, Szymon Duraj )
  • Nagroda dla najlepszego aktora w XI Powiatowym Przeglądzie Teatrów Szkolnych ( Adrian Alberski )
  • Nagroda za Twórcze poszukiwania w adaptacji słupskich legend  w I Festiwalu Teatralnym w Rondzie (Koło teatralne „Jedynka”)
  • III miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Kompozytorów Polskich Śpiewać każdy może  (Dawid Grabusiński )
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Śpiewajmy kolędy ( Szymon Duraj )
  • II miejsce w Festiwalu Piosenki Turystycznej Tramp (Piotr Pastuszka)
  • III miejsce w Konkursie Piosenki Dziecięcej ( Piotr Pastuszka )

Rok 2003/2004

  • II miejsce w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego  ( drużynowo )
  • II miejsce w Konkursie języka niemieckiego MDK ( Ewa Dowgiałło )
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur  ( Ewa Dowgiałło)
  • II miejsce w Konkursie plastycznym Muzeum Pomorza Środkowego ( Aleksandra Batóg )
  • Wyróżnienie w Wiosennym Festiwalu Teatralnym w Rondzie ( Koło teatralne „Jedynka”)
  • Wyróżnienie w XI Przeglądzie Teatralnym w MCK Słupsk ( Koło teatralne „Jedynka”)
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kompozytorów Polskich Śpiewać każdy może ( Piotr Pastuszka )
  • I miejsce w Festiwalu Piosenki Turystycznej Tramp ( Piotr Pastuszka )
  • II mijsce w Festiwalu Piosenki Turystycznej Tramp ( Aleksandra  Afanasjew, Marta Sobczak )
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Śpiewajmy kolędy ( Piotr Pastuszka )
  • II miejsce w Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej w Koszalinie ( Piotr Pastuszka )
  • II miejsce w Festiwalu piosenki Turystycznej Tramp ( zespół Jedynki )

Rok 2004/ 2005

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Galimatias baśniowy ( Marcin Koralewski, Katarzyna Suśniak, Jędrzej Wróblewski )
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim Europa w szkole  ( Szymon Roman, Katarzyna Suśniak, Jędrzej Wróblewski )
  • I miejsce w IV Słupskim Konkursie Historycznym ( Borys Zielonka, Bartosz Bylica )
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym Poczet Królów i Książąt Polskich ( Maciej Rybarczyk, Martyna Ziółkowska, Aleksandra Kazusek)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym Droga do niepodległości ( Krystian Barcikowski, Hanna Janonis )
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Żyć zdrowo ( Rafał Juchum, Kamil Nejmant, Wojciech Osiński )
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Słupsku  i Regionie (Marcin Koralewski, Katarzyna Suśniak, Jędrzej Wróblewski)
  • II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Cała Europa kolęduje
  • II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Śpiewajmy kolędy
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kompozytorów Polskich Śpiewać każdy może ( Dominika Knobelsdorf V d)
  • III miejsce w Festiwalu Pieśni Religijnej ( Dominika Knobelsdorf V d)
  • III miejsce i wyróżnienie w III Regionalnym Festiwalu Kolęd ( Kamila Jujka, Aleksandra Afanasjew )
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej ( Aleksandra Afanasjew, Alicja Daglis )
  • I miejsce w I edycji konkursu informatycznego pt. „Mój Słupsk” dla klas I-III ( Kamil Franc III a)

Rok 2005/ 2006

  • III miejsce w II edycji konkursu informatycznego pt. „Mój Słupsk” dla klas I-III ( Adrian Grzymkowski II a)
  • II miejsce na VI Festiwalu Piosenki Turystycznej „Tramp” ( zespół wokalny „Jedynki” )
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu” kategoria „Palma” (Katarzyna Łazarczyk VI d)
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu” kategoria „Palma” ( Anna Siek V c)

Rok 2006/ 2007

  • II miejsce w III edycji konkursu informatycznego  „Mój Słupsk” dla klas I-III pt. „Zabytki naszego miasta” ( Adrian Grzymkowski III a)
  • Laureat konkursu „Zachowaj trzeźwy umysł 2006” – Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna (Klaudia Kłosowska)
  • Dwie nagrody w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Ekologiczny Słupsk” (Wiktoria Serafin)
  • I nagroda w Konkursie Międzyszkolnym „Bez nałogów” (Katarzyna Suśniak, Anna Siek, Maciej Rybarczyk)
  • II miejsce -plakat o tematyce antynikotynowej w Konkursie Międzyszkolnym „Bez nałogów” ( Iga Żukowska V a)
  • II miejsce w Międzyszkolnych Potyczkach Matematycznych klas V” (Michał Ledóchowski V d)
  • IV miejsce w Międzyszkolnych Potyczkach Matematycznych klas V” (Małgorzata Wojtecka V a)
  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem w 8 edycji Oxford Plus (Katarzyna Suśniak, Jędrzej Wróblewski)
  • Laureat I stopnia w 8 edycji Oxford Plus (Marcin Koralewski, Maciej Graużenis, Michał Ledóchowski)
  • Laureat II stopnia w 8 edycji Oxford Plus (Szymon Roman)
  • Laureat III stopnia w 8 edycji Oxford Plus (Natalia Szymanek)
  • VII miejsce (dyplom laureata) w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Multitest 2006 (Michał Ledóchowski V d)
  • XII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Olimpus” (Katarzyna Suśniak VI c)
  • XVII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Olimpus” (Marcin Koralewski VI c)
  • XX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Olimpus” (Aleksander Chochuł V b)
  • XXI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Olimpus” (Piotr Chochuł V b)
  • XXII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Olimpus” (Anna Siek VI c)
  • XXXII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „Olimpus” (Martyna Szyszko VI c)
  • Laureat Konkursu Kuratoryjnego „Asy humanistyczne” (Katarzyna Suśniak VI c)
  • Laureat Konkursu Kuratoryjnego „Matematyka z przyrodą” (Michał Ledóchowski V d)
  • II miejsce w kategorii reklama baśni w Miejskim Konkursie Czytelniczym pt. „Baśnie Regionu Słupskiego” (Ola Wielkidzień III a)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Festiwal Piosenki” (Basia Kazusek III a, Nikola Telesiewicz I b)
  • III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Rodzinne dyktando” (Marcin Koralewski VI c)
  • I miejsce w VII Międzyszkolnym Turnieju „Z mitologią za pan brat” (Aleksander Chochuł i Adam Plaga V b)
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – Konkurs Rejonowy (Wojtek Szaja, Paweł Berg i Rafał Moraczyński VI a)
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Droga do Niepodległości” (Maciej Rybarczyk VIa, Michał Ledóchowski V d)
  • Wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Festiwalu Małych Form Teatralnych (Basia Kazusek III a, Maciek Gregorek III b)
  • II miejsce w VI Miejskim Konkursie Przyrodniczym dla Uczniów klas VI (Katarzyna Suśniak VI c)
  • III miejsce w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przez poezję z humorem” (Dominika Kasprowicz II c)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur – 2007” (Adrian Pluto III a)
  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem w 9  edycji Oxford Plus ( Marcin Koralewski, Katarzyna Suśniak, Aleksandra Żółtak, Katarzyna Nagórna i Szymon Roman z VI c, Maciej Graużenis, Michał Ledóchowski, Aleksander Sadowski z Vd, Małgorzta Wojtecka z V a, Karolina Jarest z V c)
  • Laureat I stopnia  w 9  edycji Oxford Plus ( Jędrzej Wróblewski i Anna Siek z VI c, Karolina Barabasz z V c)
  • II miejsce w Miejskim Konkursie Matematyczno – Informatycznym kl. V  (Natalia Szymanek Vc, Michał Ledóchowski Vd, Adam Plaga Vb, Małgorzta Wojtecka Va)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kiedy dzwonię po straż pożarną…” (Nikolina Telesiewicz Ib)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Międzyszkolnym „Poezja z humorem” (Emilia Misterewicz Ib)
  • Laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2007” (Marcin Koralewski VI c)
  • Wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2007” (Michał Ledóchowski V d)
  • Wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2007” (Jędrzej Wróblewski VI c)

Rok 2007/ 2008

  • II miejsce w Miejskim Konkursie Bibliotecznym „Parki miejskie – jakie to drzewo?” (Małgorzata Wojtecka VI a, Klaudia Stasierowska VI a, Michał Ledóchowski VI d)
  • II miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym „Droga do Niepodległości” (Michał Ledóchowski, Aleksander Chochuł)
  •  I miejsce w Miejskim Konkursie „Bez nałogów” (Aleksandra Orzechowska, Piotr Chochuł, Aleksander Sadowski)
  • IV miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Aids (Małgorzata Wojtecka, Aleksander Chochuł, Aleksandra Dyś)
  • IV miejsce w Miejskim Konkursie Informatyczny „Bądź legalny i bezpieczny w Internecie” (klasa VI d)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie „Jesienne spotkania z językami obcymi” (Michał Ledóchowski, Aleksander Sadowski)
  • I stopień z wyróżnieniem w Ogólnopolskim Konkursie „Oxford Plus” X edycja (Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Zając, Aleksandra Strojek, Bartosz Nibelski)
  • I stopień w Ogólnopolskim Konkursie „Oxford Plus” X edycja (Michał Ledóchowski, Angelika Hutyra, Małgorzata Wojtecka)
  • III miejsce w Miejskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej (Karolina Krzyżanowska)
  • Laureat  VII Miejskiego Konkursu Przyrodniczego kl. IV-VI (Piotr Chochuł)
  • Wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży (Justyna Wełpa)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie „Rodzina Borejków i przyjaciele” (Adam Plaga, Aleksander Chochuł, Aleksandra Orzechowska)
  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Postacie Sienkiewicza znane i nieznane” (Izabela Stolc, Karolina Jarest)
  • III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Postacie Sienkiewicza znane i nieznane” (Natalia Szymanek, Ewelina Dwojak)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Origami „Barwy wiosny w origiami” (Sylwia Narloch, Julia Capar)
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Człowiek w obiektywie” (świetlica szkolna)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów kl. II (Dominika Rześny)
  • IV miejsce w VII Słupskim Konkursie Języka Angielskiego (Małgorzata Wojtecka, Klaudia Stasierowska, Paulina Lipińska, Michał Ledóchowski, Aleksander Sadowski, Maciej Graużenis)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przez poezję  z humorem” (Wiktoria Serafin)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym „Poczet królów polskich” (Adam Plaga, Aleksandra Orzechowska, Michał Ledóchowski)
  • II miejsce w woj. pomorskim w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” (Michał Ledóchowski)
  • III miejsce w XVII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej (Agnieszka Dobosz, Mateusz Mielewczyk)
  • III miejsce w II Miejskim Konkursie „Na anielską nutę” (Małgorzata Wojtecka)
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu” (Małgorzata Łazarczyk)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Świat baśni J. Ch. Andersena (Aleksander Chochuł, Kornelia Wantoch-Rekowska, Magdalena Wasiewicz)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mój Anioł Stróż” (Karolina Dzierżawska)
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” (Małgorzata Wojtecka)
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” („Rodzynki”)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Literackim „Przygody Pippi Langstrumf” (Wiktoria Serafin, Agata Narloch, Małgorzata Wilkosz)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży (Małgorzata Wilkosz, Jakub Ptak)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „112 w trudnej sprawie…” (Jakub Ptak)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kocham Matkę Ziemię” (Wiktoria Serafin)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Środowisku (Małgorzata Wilkosz)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ekologiczny Słupsk” (Anna Kamińska)
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Historią – kuratoryjny (Michał Ledóchowski)
  • II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Biegowym „Pomorska Mila 2007” (Mateusz Borkowski)
  • III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Biegowym „Pomorska Mila 2007” (Aleksandra Dwulit)
  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Unihokeju (reprezentacja szkoły kl. IV-VI)
  • II miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju (reprezentacja szkoły kl. IV-VI)
  • III miejsce w Miejskim Mikołajkowym Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt (reprezentacja szkoły kl. IV-VI)
  • I miejsce w Lidze Szkolnej – „Czarni” Koszykówka (reprezentacja kl. IV)
  • I miejsce w Indywidualnych Biegach przełajowych Dziewcząt i Chłopców – SOM (Monika Dragunowicz)
  • II miejsce w Indywidualnych Biegach przełajowych Dziewcząt i Chłopców – SOM (reprezentacja kl. IV-VI)

Rok 2008/ 2009

  • III miejsce w Miejskim Konkursie „Bez nałogów”  (Maja Osińska, Ewa Szulc, Julia Nowak)
  • II miejsce w Małym Finale III Ogólnopolskiego Konkursu „Słowo daję” (Aleksandra Orzechowska )
  • IV miejsce w konkursie Jesienne Spotkania z Językami Obcymi (Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Strojek, Alicja Janonis)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Park Krajobrazowy Dolina Słupi” (Aleksandra Orzechowska, Ewelina Słupczewska, Karolina Hadrych)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Droga do niepodległości” (Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Zając)
  • Wyróżnienia w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przez poezję z humorem” (Michał Fijałkowski, Karolina Krzyżanowska, Julia Błochowiak)
  • I stopień z wyróżnieniem w konkursie Test Oxford Plus 12 edycja (Aleksandra Zając, Ewelina Słupczewska, Maciej Gregorek, Zofia Blew, Julia Nowak, Paweł Wesołowski, Kamil Rajkowski)
  • I stopień w konkursie Test Oxford Plus 12 edycja (Mateusz Mielewczyk, Małgorzata Wilkosz)
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym  „Poczet Królów Polskich”  (Aleksandra Orzechowska, Jakub Ptak, Małgorzata Wilkosz)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzowo – Sportowym o Słupsku „Słupsk – moje miasto” (Izabela Rojek, Filip Kondracik, Dominika Rześny, Mateusz Pacek, Emilia Misterewicz, Nikola Stępień, Wiktoria Prędkiewicz, Jan Kania, Dominika Nowak, Nikola Telesiewicz)
  • I miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie „Sacrum w literaturze” (Julia Jakimowicz)
  • Laureat Wojewódzkiego  Konkursu  Języka Polskiego z Historią (Aleksandra Orzechowska)
  • I miejsce w X Festiwalu Piosenki Dziecięcej (Karolina Krzyżanowska)
  • II miejsce w X Festiwalu Piosenki Dziecięcej (Ewelina Brzezińska)
  • II miejsce w konkursie „Rodzina Borejków” – miejski konkurs ze znajomości twórczości M. Musierowicz (Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Zając, Teresa Werenc)
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Rodzinne dyktando” (Aleksandra Orzechowska)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym „Wiosenne Spotkania z Panią Ortografią” (Aleksandra Orzechowska)
  • Wyróżnienie w  Międzyszkolnym Konkursie „Zwierzęta przyjaciółmi człowieka” (Oliwia Kamieniarz)
  • Laureat Międzyszkolnego Konkursu „Kolory wiosny” (Ewa Dargiel, K. Walukiewicz)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Kolory wiosny” (Ewelina Brzezińska)
  • Nagrody duże w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangurek 2009 (Jakub Marciszonek, Krzysztof Koralewski)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym „Przewodnik po moim mieście” (Zofia Blew, Klaudia Kuryłowicz)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno-Plastycznym „Europa w oczach dziecka – wspólnota europejska” (Alicja Janonis)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „A.A. Milne i jego bohaterski miś” (Izabela Rojek, Julita Lejczak, Wiktoria Prędkiewicz)
  • Wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Dzieci i Młodzieży (Jakub Ptak)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2009 (Zofia Blew, Krystian Tkaczyk)
  • Laureatka Miejskiego Konkursu Przyrodniczego dla kl. IV – VI (Aleksandra Orzechowska)
  • III miejsce  w Miejskim Konkursie Wiedzy o Środowisku dla kl. III (Jan Kania)
  • I miejsce w Miejskiej Olimpiadzie Młodzieży: Finał Wojewódzki w Unihocu (reprezentacja szkoły)
  • III miejsce w Miejskiej Olimpiadzie Młodzieży: Minikoszykówka Dziewcząt (dziewczęta kl. IV-VI)
  • II miejsce w Miejskiej Olimpiadzie Młodzieży: Piątki Piłkarskie (chłopcy kl. IV-VI)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Megapiłkarzyki (zespół 1)
  • IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Megapiłkarzyki (zespół 2)
  • II miejsce w Wiosennym Turnieju Piłkarskim  im. M. Osmólskiego (chłopcy kl. IV-VI)
  • II miejsce w III Festiwalu Piłkarskim (chłopcy kl. IV-VI)
  • III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju „Czarni” Liga Szkolna kl. V (chłopcy kl. IV-V)
  • IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju „Czarni” Liga Szkolna kl. IV (chłopcy kl.IV)
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Wielkanoc na Pomorzu” (Małgorzata Łazarczyk)
  • Wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” (Aleksandra Strojek)
  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie  Muzycznym „Na anielską nutę” (zespół „Jedynki”)

Rok 2009/ 2010

  • Duża nagroda w Międzynarodowym Konkursie  Matematycznym 2010 Kangurek (Michał Fijałkowski IIc)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie  Matematycznym 2010 Kangur (Zofia Blew VI b)
  • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI  (Dominika Rześny  IV a)
  • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI  (Wiktoria Prędkiewicz IV c)
  • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI  (Małgorzata Wilkosz V b)
  • Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI  (Jakub Ptak V b)
  • Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI (Paweł Wesołowski VI b)
  • I miejsce z wyróżnieniem w konkursie Test Oxford Plus XIV Edycja (Nikola Mańczak VI b, Mateusz Rojek VI b, Zofia Blew VI b, Paweł Wesołowski VI b, Remigiusz Jakubowski VI b, Kamil Równicki VI b, Krzysztof Bryszewski VIb)
  • III miejsce w VI Międzyszkolnej Olimpiadzie Matematycznej dla uczniów kl. III (Jakub Marciszonek III a)
  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „EDI” kl.IV-VI (Julia Konwińska IV a)
  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „EDI” kl.IV-VI (Dominika Rześny IV a)
  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „EDI” kl.IV-VI (Barbara Kazusek VI a)
  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „EDI” kl.IV-VI (Maciej Szymaniuk VI a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „EDI” kl.IV-VI (Jakub Budzyński VI a)
  • Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Prezentację Multimedialną „Poznaj moje miasto” (Zofia Blew VI b)
  • Wyróżnienie w I Olimpiadzie Muzycznej „Olimpiada Wiedzy Muzycznej” (Justyna Bednarczyk V a, Mateusz Mielewczyk VI b, Beata Gawlik V a)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wiatr, wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda” (Jędrzej Gosik V c)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wiatr, wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda” (Paweł Wesołowski VI b)
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wiatr, wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda” (Kacper Hesse VI a)
  • I miejsce  w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym  „Rodzinne dyktando” (Jakub Ptak V b)
  • II miejsce w Pomorskim Konkursie Ortograficznym – etap gminny (Karolina Krzyżanowska III a)
  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie  „Sacrum w literaturze polskiej” (Tymoteusz Paliński I c)
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Sacrum w literaturze polskiej” (Julia Jakimowicz III a)
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Sacrum w literaturze polskiej” (Michał Fijałkowski II c)
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Śladami Fryderyka Chopina” (Barbara Kazusek VI a)
  • I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” (Karolina Krzyżanowska III a)
  • I miejsce w Miejskim Konkursie „Bez nałogów” (Paweł Wesołowski VI b, Kamil Rajkowski kl. VI b, Remigiusz Jakubowski VI b)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie „Przez poezję z humorem” (Julia Jakimowicz III a)
  • I miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Poczet królów i książąt polskich” – Jagiellonowie (Jakub Ptak V b)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym  Konkursie Historycznym „Poczet królów i książąt polskich” – Jagiellonowie (Małgorzata Wilkosz V b)
  • I miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie „I książka ma swoją historię” (Ewa Szulc VI c, Maja Osińska VI c, Jędrzej Damaszk VI c)
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie dla szkół podstawowych „Cała Europa kolęduje” (Marcel Kulesza V a)
  • Wyróżnienie w Konkursie organizowanym przez MDK w Słupsku „Mój ulubiony bohater z baśni braci Grimm” – część plastyczna (Iga Wiśniewska V a)
  • II miejsce dla zespołu w Konkursie organizowanym przez MDK w Słupsku „Mój ulubiony bohater z baśni braci Grimm” – część gramatyczna (Wiktoria Orzechowska V a, Karolina Diegner VI a, Maciej Juras VI a, Beata Foit VI a)
  • Wyróżnienie w Miejskim  Konkursie Wiedzy o Środowisku dla kl. III (Mateusz Borkowski III a)
  • III miejsce w VIII Miejskim  Konkursie „Mój Anioł Stróż” – plastyczny (Patryk Andrzejewski V c)
  • Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie „Mój Anioł Stróż” – plastyczny (Dominika Kasprowicz V c)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mam talent” (Kamila Kowałkowska I c)
  • III miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Internetowym „Czy znasz swoje miasto?” (Jakub Ptak kl. V b)
  • I miejsce w Konkursie Plastycznym „Ekologiczny Słupsk” (Paweł Markowski  I c)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej (Julia Jakimowicz III a, Karolina Krzyżanowska IIIa)
  • I miejsce – Mistrzyni Polski w XXXVIII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Ringo Kategoria: Żaczki (Izabela Rojek IV a)
  • I miejsce – Mistrz Polski w XVII Międzynarodowym Unihokeju Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopcy (kl. IV – VI)
  • I miejsce Czarni Liga Szkolna kl. IV (Kl. IV)
  • III miejsce Czarni Liga Szkolna kl. V (Kl. V)
  • I miejsce w XVIII Wiosennym Turnieju Piłkarskim im. Marka Osmólskiego (Kl. V-VI)
  • II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowowych (Adrian Grzymkowski VI a)
  • IV miejsce w Indywidualnych  Biegach Przełajowowych (Maciej Gregorek VI b)
  • III miejsce w Mini Piłce Koszykowej Chłopców (Kl. IV – VI)
  • III miejsce drużyna w Piątkach piłkarskich – I Liga SMS Cup (Kl. V-VI)

Rok 2010/ 2011

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego J. Polskiego z Historią (Jakub Ptak i Małgorzata Wilkosz kl. VI v)
  • Wyróżnienie – proza kl. V-VI w XXVII Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej (Jakub Ptak kl. VI b)
  • Wyróżnienie – proza kl. V-VI w XXVII Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej (Agnieszka Wasiewicz kl. VI a)
  • Wyróżnienie – proza kl. I-IV w XXVII Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej (Marcin Wilkosz kl. II c)
  • II miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Sacrum w literaturze polskiej” ( Tymoteusz Paliński kl. II c)
  • II miejsce w Konkursie Plastycznym „Koty” organizowanym przez Teatr Lalki „Tęcza” (Marcin Wilkosz kl. II c)
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Zapach lata – wieś” (Marcin Wilkosz kl. II c)
  • III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” (Martyna Czekalska kl. II c)
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym (Martyna Dyś, Marcel Kulesza i Agnieszka Wasiewicz kl. VI a)
  • I miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji W. Broniewskiego ( Tymoteusz Paliński kl. II c)
  • II miejsce w Miejskim Konkursie „Lektury – zawrót głowy” (Małgorzata Wilkosz kl. VI b, Martyna Dyś kl. VI a)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Przez poezję z humorem” (Natalia Kawecka kl. I b)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Chopin – śladami kompozytora” (Justyna Bednarczyk, Beata Gawlik, Agnieszka Wasiewicz kl. VI a)
  • II miejsce w Konkursie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego „Jeżdżę i chodzę bezpiecznie” ( Magdalena Olejniczak kl. III a)
     

 ROK 2011/2012

  • II miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim O Laur Słupskich Kotwic ( Jakub Marciszonek kl.Va)
  • III miejsce w Miejskim Konkursie ortograficznym pt.” Wiosenne spotkania z Panią Ortografią” ( Karolina Krzyżanowska kl.Va)
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie pt.” Z Mitologią za Pan Brat” (zespołowo kl.Va: Natalia Szymańska, Jakub Marciszonek, Ewa Dargiel, indywidualnie : Jakub Marciszonek kl.Va)
  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzierzy ( Mateusz Pacek – kl.VI b, Natalia Szymańska – kl.Va)
  • III miejsce w Konkursie Matematycznym pt. „Logiczno – Matematyczne zmagania drugoklasistów (Bartek Olechnowicz, Oliwia Nazaruk)
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „Boże Narodzenie w origami płaskim” (Kornelia Mielczarek 0a)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ” Z Mitologią za Pan Brat” ( Ewa Dargiel kl.Va)
  • Finalistka Konkursu „Ojczyzna  – Polszczyzna” Finalistka Małego Finału ( Natalia Szymańska kl.Va)
  • II miejsce w  XII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ( Tymoteusz Paliński kl. III c)
  • I miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie  Recytatorskim „Sacrum w literaturze polskiej (Tymoteusz Paliński, SP 1 w Słupsku, „Modlitwa małego chłopczyka” autor nieznany)
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na temat promocji zdrowia „Chcę być zdrowy” klas II (Kacper Kaczmarek, Natalia Karwecka i Tomasz Parzych kl. II b)
  • I miejsce w kategorii klas pierwszych w XI Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przez poezję z humorem” (Anna Mróz kl. Ic)
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur ( Michał Fijałkowki klasa IV a, Tymoteusz Paliński III c)