WYNIKI SZKOLNEJ LIGI ARTYSTYCZNEJ

I miejsce – Kamila Kawałkowska kl. IV c
II miejsce – Natalia Kowalska kl. V a
III miejsce – Aleksandra Krawczyk kl. IV b

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI MATEMATYCZNEJ

KLASY IV
MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Michał Kolada kl. IV c oraz Tymoteusz Paliński kl. IV c
WICEMISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Paweł Markowski kl. IV c
WYRÓŻNIENIA – Monika Misterewicz kl. IV b, Marcin Wilkosz kl. IV c i Marcel Jaroć kl. IV c

KLASY V
MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Michał Fijałkowski kl. V a
WICEMISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Marcin Jakubowski kl. V b
WYRÓŻNIENIE Aleksandra Naskiewicz kl. V a

KLASY VI
MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Jakub Marciszonek kl. VI a

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI PRZYRODNICZEJ

KLASY IV
Przyrodnikiem roku wśród klas IV został Adrian Jackiewicz z kl. IV b
II miejsce – Michał Kolada z kl. IV c
III miejsce – Kacper Marciszonek z kl. IV b

KLASY V
Przyrodnikiem roku wśród klas V została Martyna Nachyła z kl. V b
II miejsce – Michał Fijałkowski z kl. V a
III miejsce – Wiktoria Korczyk z kl. V b

KLASY VI
Przyrodnikiem roku wśród klas VI została Julia Capar z kl. VIb

II miejsce – Kacper Smysło z kl.VI b
III miejsce – Krystyna Gręda z kl. VI b

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI JĘZYKOWEJ

 KLASY IV
I miejsce Świnder Bartosz kl. IV b – 76,5 pkt
II miejsce – Malczewska Martyna oraz Słomska Malwina kl. IV b – 56 pkt
III miejsce – Marciszonek Kacper kl. IV b – 54, 5 pkt

KLASY V
I miejsce – Fijałkowski Michał kl. V a oraz Wantoch – Rekowski Jakub kl. V b – 107 pkt
II miejsce – Zagdan Wiktor kl. V a – 89 pkt
III miejsce – Prach Jakub kl. V a – 63,5 pkt 

KLASY VI
I  miejsce – Górawski Grzegorz kl. VI a – 128 pkt
II miejsce – Szymańska Julia kl. VI b – 123 pkt
III miejsce – Capar Julia kl. VI b – 114 pkt

 

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI HISTORYCZNEJ

KLASY IV
MISTRZ LIGI HISTORYCZNEJ – Michał Kolada

KLASY V
MISTRZ LIGI HISTORYCZNEJ – Michał Fijałkowski

KLASY VI
MISTRZ LIGI HISTORYCZNEJ – Jakub Marciszonek

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI POLONISTYCZNEJ

w kategorii klas szóstych:

I miejsce – Natalia Wojciechowska – VI a
II miejsce – Jakub Marciszonek – VI a
III miejsce – Julia Capar – VI b

w kategorii klas piątych:

I miejsce – Wiktor Zagdan – V a
II miejsce – Michał Fijałkowski – V a
III miejsce – Aleksandra Naskiewicz – V a

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI SPORTOWEJ

W KATEGORII DZIEWCZĄT

I miejsce – Julia Jakimowicz
II miejsce – Wiktoria Klimek
III miejsce – Aleksandra Kłosowska

W KATEGORII CHŁOPCÓW

I miejsce – Mateusz Borkowski
II miejsce – Hubert Foit
III miejsce – Dawid Czekała