Dzień Otwartych Drzwi

5 marca 2019

„ Nauczyciel otwiera tylko drzwi, a uczeń wejść już musi sam” – to chińskie powiedzenie dosłownie i w przenośni wpisuje się w to, co działo się w Jedynce we wtorek 5 marca 2019 roku. Tego dnia w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte dla dzieci przyszłych klas pierwszych i „zerówki” oraz ich rodziców. Przybyłych gości powitała pani Elżbieta Krawczykiewicz, która zaprosiła zgromadzonych na wirtualny spacer po szkole. Zaprezentowała również efekty wielu różnorodnych działań naszej placówki oraz pokazała, jak Jedynka zmienia się i pięknieje.

Program spotkania obejmował także wiele atrakcji, między innymi:
– udział gości w zajęciach poznawczych,
– zabawy i gry dydaktyczne dla dzieci,
– naukę programowania z robotem Photon.

Cieszymy się, że dzieci i rodzice mogli poznać naszą szkołę. Mamy nadzieję, że nikt się u nas nie nudził, a wizyta była ciekawym doświadczeniem, po którym przyszli uczniowie śmiało przekroczą próg szkoły i niedługo spotkamy się w nowym roku szkolnym!

Comments are closed.