DROGI UCZNIU I SZANOWNY RODZICU

Od 25 marca do 10 kwietnia pracę szkół regulują nowe przepisy, które określają zasady prowadzenia nauczania na odległość oraz dają możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów.

W czasie ograniczenia pracy szkoły, związanego z  uchronieniem się przed koronawirusem pracujemy na odległość z wykorzystaniem dostępnych technik informatycznych. Dla wszystkich ludzi w naszym mieście, kraju i na świecie jest to bardzo trudny czas w życiu.

Tak jak dla Uczniów i ich Rodziców, dla kadry pedagogicznej też jest to nowa i bardzo trudna sytuacja, też się uczymy – raz wychodziło nam lepiej a raz gorzej. Dziękujemy za zrozumienie, miłe słowa otuchy  i  Wsparcia od Państwa i Uczniów.

121212121212

Staramy się również wspierać  w każdej sytuacji, pomagamy rozwiązywać problemy, pomagać w wykonaniu zadań.

Robimy wszystko najlepiej jak potrafimy, aby nasza wspólna praca była możliwa i za jakiś czas przynosiła pozytywne efekty.

Przez ostatni tydzień organizowaliśmy „nową szkołę” poszukiwaliśmy stosownych metod i sposobów pracy, nawiązywaliśmy z Wami współpracę, słuchaliśmy  podpowiedzi, opinii uczniów i Rodziców. Idzie nam coraz lepiej.

Dzięki wzajemnym zrozumieniu, wsparciu, szacunku i  wspólnym wysiłkom całej społeczności SP1 damy radę przetrwać wszyscy.  Małymi kroczkami poradzimy sobie. Pamiętajcie jesteśmy dla WAS drodzy uczniowie, nie bójcie się/ nie wstydźcie się prosić  o pomoc-nikt z nas Wam jej nie odmówi :) .

Uczniu SP1- wiem, że wiosna na dworze, a my musimy być w domu bez kolegów, przyjaciół i znajomych.                WIEM TEŻ, ŻE NASZE ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE dlatego PROSZĘ : słuchajcie rodziców, starajcie się ich wesprzeć,  nie buntujcie się :), starajcie się wykonywać to co do Was należy, przestrzegajcie wszystkich zaleceń mających uchronić Wasze zdrowie.

Dzielcie się z nauczycielami, dyrekcją swoimi problemami, pomysłami na przetrwanie tego trudnego czasu.

SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM , ŻYCZĘ ZDRÓWKA I WYTRWAŁOŚCI.

WASZA DYREKTOR SZKOŁY ELŻBIETA KRAWCZYKIEWICZ

 

35763236-leaf-clover-isolated-on-white-background35763236-leaf-clover-isolated-on-white-backgroundsercee35763236-leaf-clover-isolated-on-white-background

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»