Bezpieczne wakacje

23 czerwca 2020

Bezpieczne wakacje

„Niech żyją wakacje,

Niech żyje pole i las,

I niebo i słońce,

Wolny, swobodny czas…”

Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowy rok,  w którym nie raz trzeba było stawić czoła niespodziewanym trudnościom i wyzwaniom. Mówiąc wszystkim: „Do zobaczenia”, mamy nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się zdrowi, pełni nowych sił, energii do pracy i nauki, do odkrywania nowych tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.

Gratulujemy Wam wspaniałych osiągnięć w konkursach przedmiotowych, sportowych i artystycznych. Czekają na Was piękne miejsca, wspaniałe przygody, rodzina i przyjaciele.

Życzymy Wam bezpiecznych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
Do zobaczenia!

thumbnail_wakacje rysunek na stronę

Comments are closed.