konkursy pozaszkolne 2020/2021

19 listopada 2020

Konkursy pozaszkolne 2020/2021

• Adrian Mąkola kl. 7d laureat III miejsca w VII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym Das ist doch sehenswert w kategorii prospekt reklamowy Warum es sich lohnt Stuttgart zu besuchen?
  • Kamil Gardecki kl. 7d – laureat w XXVI edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy.
  • Nikola Miszałowska kl. 7d – laureatka III miejsca w VII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Językowym Das ist doch sehenswert w kategorii gra dydaktyczna 7 Sekunden in Berlin.

• Antoni Radomski klasa VIC przeszedł do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla Uczniów Klas IV-VIII Szkół Podstawowych Województwa Pomorskiego w Roku Szkolnym 2020/2021
  • W V Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno- Fotograficzno-Filmowym ,,JA”, w kategorii plastycznej, nagrodę – I miejsce otrzymała uczennica klasy VIc – Matylda Tomasiak
  • Kamil Gardecki klasa 7d uzyskał 70% w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego, przeszedł do eliminacji rejonowych które odbędą się 23.02.2021r.
  • Pomorska Liga Zadaniowa Zdolni z Pomorza – biologia zakwalifikowani do etapu powiatowego
    Grzenkowicz Weronika  7c
    Oliwia Gaborska 8c
    Lubow Chernenko 8a
  • Klasa 5a zdobyła II miejsce w Konkursie Plastycznym „Eko-pojazd miejski”. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku
  • Kamil Gardecki, Antoni Radomski, Jakub Leszczyński zakwalifikowali się do etapu rejonowego XXVI edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.
  • Kamil Gardecki z klasy VIID zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego XXVI edycji Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”. W etapie rejonowym uzyskał 90% prawidłowych odpowiedzi.