konkursy szkolne 2020/2021

19 listopada 2020

Konkursy szkolne 2020/2021


WYNIKI KONKURSU „MOJA SZKOŁA”

Oto lista laureatów:

Miejsce I: Natalia Wójcik kl.1b, Michalina Czerwińska kl. 3a

Miejsce II: Milena Butwin kl. 3a, Paulina Brzezińska kl. 3a,

Miejsce III: Hanna Kołodziej kl. 2b, Zuzanna Kucharska kl. 3a


Konkurs fotograficzny „Muszelki, kamyczki, bursztynki”
I miejsce zajęła Lena Antoniewicz z kl. IIa
II miejsce Zajęła Natalia Patyna z kl. II a
III miejsce zajęła Julia Sikorska z kl. IV b
Wyróżnienia otrzymali:
Dawid Lesiak z kl. VI a
Zuzanna Szwugier z klasy I b
Mariia Zaika z kl. I a


„Bezpieczeństwo w sieci- prezentacja”

Andrzej Latasiewicz 6b

Wiktoria Sadowska klasa 8a

Amelia Jastrzębska 4a


Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa

I miejsce – uczeń klasy 7c (wieniec bożonarodzeniowy),

II miejsce – Jagoda Gerszewska, kl. 7b (aniołek),

III miejsce – Nadia Matusiak, kl. 6b (choinka).


Konkurs plastyczny pt. „Moja Kartka Bożonarodzeniowa”

Oto lista laureatów:

Miejsce I

Maja Margas kl. II a

Zuzanna Margas kl. III a

Miejsce II

Alicja Bąbel kl. I a

Zuzanna Szwugier kl. I b

Miejsce III

Jan Choroba kl. I b

Milena Wiśniewska kl. III b

Paulina Brzezińska kl. III b


,,Zatrzymać AIDS”

W szkolnym konkursie biologiczno-plastycznym dla klas 4-8

,,Zatrzymać AIDS”zostali nagrodzeni:

-Klaudia Kulikowska 6c-1miejsce

-Jonathan Smok 8b-1 miejsce

wyróżnienia -Andrzej Latasiewicz 6b

-Anna Latasiewicz 6b

-Hanna Biały 6c

-Paweł Zając6b

-Zuzanna Pytlewska 8b

Gratulujemy!


Matematyczny konkurs „Liczę na siebie”

Amelia Jastrzębska oraz Urszula Duras kl 4a – I miejsce;

Szymon Lewiński kl 4b – II miejsce;

Kacper Rubinowicz oraz Julian Homerda kl 4b- III miejsce.


Konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”(wrzesień)

I miejsce:  Zuzanna Madej kl. I A

Zuzanna Leśniak – Mikucka kl. I B

II miejsce: Michalina Czerwińska kl. III A

Nikola  Stolarczyk kl. III B

III miejsce: Nadia Prasowska kl. II B

Martyna Balawelder kl. I A


konkurs dla klas 4-5 plakat „Kodeks małego informatyka”

nagrodzeni: Estera Gnat 4a, Mateusz Maszota kl 4b


Konkurs plastyczno-techniczny „Mój czworonożny przyjaciel” (październik)

MIEJSCE I:  Maja Rajnert kl. I B

Zuzanna Szwugier kl. I B

MIEJSCE II: Nikola Stolarczyk kl. III B

Milena Wiśniewska kl. III B

Mariia Zaika kl. I A


Konkurs plastyczno – techniczny „Barwy jesieni”(październik)

 Miejsce I :

Adrian Formella kl. III B

Amelia Żurek kl. I B

Jan Choroba kl. I B

Maja Rajnert kl. I B

Zuzanna Szwugier kl. I B

Miejsce II

Beata Jasiewicz kl. I A

Emilia Nowatka kl. I B

Mariia Zaika kl. I A

Michalina Czerwińska kl. III B

Miejsce III

Alicja Bąbel kl. I A

Kateryna Lisova kl. II A

Paulina Brzezińska kl. III A

Sabina Łachut kl. III B

Comments are closed.