…w klasie 4b

18 grudnia 2020

Świątecznie na ostatniej w tym roku kalendarzowym godzinie wychowawczej w klasie 4b. 🌲❄️🎅🏼A oto życzenia od nas dla Was: W czasach kiedy na ziemi jest tyle smutku, chorób, kiedy są wojny i wszyscy jesteśmy w potrzebie, jest taki czas w roku, w którym pomimo wszelkich kłopotów i zła możemy cieszyć się narodzinami Dzieciątka.Życzymy Wam aby święta Bożego Narodzenia przyniosły miłość i radość, a czas spędzony z bliskimi na zawsze pozostał w Waszej pamięci.Niech spełnią się Wasze życzenia, te duże i te małe, mówione głośno lub nie mówione wcale, a magiczna moc świąt Bożego Narodzenia obudzi w Was to co jeszcze uśpione, ożywi to co już martwe i sprawi, że w Waszych sercach zawita szczerość i wiara w drugiego człowieka.Klasa 4 b z wychowawcą.🌲❤️

Comments are closed.

Previous Post
«