Kwalifikacja do wystawy

16 grudnia 2022

W dniu 16 grudnia 2022 roku uczestniczyliśmy w gali wręczenia nagród i upominków dla uczestników konkursu powiatowego „Bioróżnorodność i Georóżnorodność regionu Środkowego Pomorza”- W trakcie imprezy, organizowanej przez Instytut Biologii i Nauk o Ziemi obejrzeliśmy wystawę prac zakwalifikowanych do wystawy, uczestniczyliśmy w sali wykładowej w wykładzie na temat owadów zapylających kwiaty,.mieliśmy spotkanie z pracownikami Słowińskiego Parku Narodowego oraz zwiedzaliśmy sale ćwiczeniowe na wydziale biologii.

Kwalifikację do wystawy w powiatowym biologicznym konkursie „Bioróżnorodność i Georóżnorodność regionu Środkowego Pomorza” otrzymali

Zuzanna Kucharska 5a
Klaudia Kulikowska 8c
Andrzej Latasiewicz 8b
Milena Wiśniewska 5b
Katarzyna Adamów 8c

Comments are closed.

Skip to content