Wykaz kadry pedagogicznej w roku szkolnym 2018/2019

w Szkole Podstawowej nr 1

Bogusz Anna – nauczyciel przyrody, biologii

Bukowska Danuta – nauczyciel wychowania fizycznego

Chochuł Ewa – nauczyciel historii, języka polskiego

Chylewska Aleksandra – nauczyciel języka angielskiego

Dajnowicz Dorota – wychowawca świetlicy

Dawidowska Małgorzata – nauczyciel języka polskiego

Fijałkowska Elżbieta – nauczyciel języka polskiego

Galikowska – Wierzbicka Elwira – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Giersz Adrian – nauczyciel języka niemieckiego

Górecka – Sitarska Barbara – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Grzebieniak Marzena – nauczyciel matematyki

Grzybowska Jolanta – bibliotekarz

Jabłońska Elżbietawychowawca świetlicy, zajęcia rewalidacyjne

Kaczmarczyk Dorota – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kasicka Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kirko Anna – pedagog szkolny

Konkel Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kowalewska Wioletta – nauczyciel geografii, historii

Kozłowicz Sylwia – pedagog szkolny 

Krawczykiewicz Elżbieta – DYREKTOR SZKOŁY – nauczyciel biologii

Krupa Halina – nauczyciel WOS

Kucharska Justyna – nauczyciel matematyki, informatyki

Lau Joanna – nauczyciel chemii

Leszczuk Danuta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Łyszyk Elżbieta – nauczyciel matematyki

Magińska Edyta – nauczyciel wychowania fizycznego

Malczewska Aleksandra – nauczyciel wychowania fizycznego

Mikulec Katarzyna – nauczyciel matematyki, informatyki

Ostrowski Piotr – nauczyciel wychowania fizycznego

Pająk Bożena – wychowawca świetlicy

Pejas Agata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Piechowicz Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Powideł Iwona – nauczyciel informatyki, techniki

Przybyło Paweł – nauczyciel muzyki, plastyki

Pyzio Ewa – nauczyciel języka angielskiego

Rodziewicz Janusz – nauczyciel fizyki

Smolarz Beata – nauczyciel religii

Sołtysiak Marta – nauczyciel języka polskiego

Stocka Urszula – nauczyciel wspomagający

Subocz Wioleta WICEDYREKTOR SZKOŁY – nauczyciel języka polskiego

Sujka Adam – nauczyciel wychowania – fizycznego

Wojtas-Palińska Danuta – bibliotekarz

Woszczewska Karolina – nauczyciel języka polskiego

s. Zalewska Marianna – nauczyciel religii

Zwolan Joanna -wychowawca świetlicy

Żebrowska Marta – nauczyciel języka angielskiego

Żmuda – Trzebiatowska Anna – nauczyciel matematyki