Uczennica naszej szkoły – Zuzanna Subocz z klasy 6 a otrzymała wyróżnienie pierwszego stopnia w konkursie fotograficznym „Psia dola w obiektywie”. Konkurs odbył się w ramach projektu miejskiego Słupskiego Schroniska dla Zwierząt „Zwierzę nie jest rzeczą”. Miło nam poinformować, że fotografia naszej uczennicy pt. „Tęsknota” wyróżniła się aż z 240 nadesłanych prac. Trafiła ona do kalendarza charytatywnego na 2018 rok, który wspierać będzie kampanię adopcyjną psów słupskiego schroniska. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Sali Rycerskiej Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku, podczas którego zwycięzcy konkursu uczestniczyli w koncercie z okazji miesiąca dobroci dla zwierząt oraz premierowym pokazie filmu Musisz być odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.
Gratulujemy sukcesu!

Comments are closed.