Godziny dostępności nauczycieli
w roku szkolnym 2023/2024
l.p. | Nazwisko i imię nauczyciela | Dzień i godzina | Sala |
1. | Afanasieva Olha | Wtorek 15:30 – 16:30 | Sala 16 |
2. | Antonowicz Krzysztof | Piątek 14:25 – 15:25 co drugi tydzień: rok 2023: 24.11, 01.12, 15.12 rok 2024: 05.01, 19.01, 02.02, 16.02, 01.03, 15.03, 29.03, 12.04, 26.04, 10.05, 24.05, 07.06, 21.06 | Sala 20 |
3. | Bilska Justyna | Wtorek 8:45 – 9:45 | Pokój nauczycielski |
4. | Bielecka Anna | Środa 14:30 – 15:30 | Gab.wicedyr |
5. | Bogusz Anna | Wtorek 15:30 – 16:30 | Sala 16 |
6. | Bukowska Danuta | Wtorek 16:00 – 17:00 | Sala 27 |
7. | Chochuł Ewa | Wtorek 14:25 – 15:25 | Gab. dyrektora |
8. | Czyżak Michał | Poniedziałek 15:30 – 16:30 | Sala 28 |
9. | Dawidowska Małgorzata | Poniedziałek 15:00-16:00 | Sala 29 |
10. | Dobosz Natalia | Poniedziałek, 12:30 – 14:30 (co dwa tygodnie) | Sala 7 |
11. | Drabik Aneta | Środa 8.50 – 9.50 | Sala 5 |
12. | Galikowska- Wierzbicka Elwira | Wtorek 13:40 – 14:25 | Sale 8 |
13. | Giersz Adrian | Czwartek 15:15 – 16:15 | Sala 27 |
14. | Henke Joanna | Poniedziałek 13:30 – 14:30 | G. pedag.specj. |
15. | Jarmuszczak Małgorzata | ||
16. | Kaczmarczyk Dorota | Piątek 15:30 – 16:30 | Sala 8 |
17. | Kirko Anna | Wtorek 8:30 – 9:30 | Sala 10 |
18. | Kłosowska Ewa | Piątek 7:45 – 8:45 | Sala 17 |
19. | Kozłowicz Sylwia | Piątek 13:30 – 14:30 | Gabinet pedagog |
20. | Kropidłowski Maciej | Piątek 15:15 – 16:15 | Sala 28 |
21. | Kucharska Justyna | Czwartek 15:00-16:00 | Sala 19 |
22. | Mikulec Katarzyna | Wtorek 14:30 – 15:30 | Sala 25 |
23. | Ostrowski Piotr | Poniedziałek 15:15 – 16:15 | Sala 27 |
24. | Potrykus Edyta | Środa 9:50 – 10:50 | Pokój nauczycielski |
25. | Powideł Iwona | Wtorek 11:30 – 12:30 | Pokój nauczycielski |
26. | Pyzio Ewa | Pon. 16:05 – 17:05 | Sala 22 |
27. | Sołtysiak Marta | Czwartek 14:20 – 15:20 | Sala 30 |
28. | Smolarz Beata | Czwartek 10:00 – 11:00 | świetlica |
29. | Sujka Adam | Poniedziałek 16:00 – 17:00 | Sala gimnastyczna -szkoła / hala sportowa ul. Rybacka 5a |
30. | Surowiec Tomasz | Środa 16:05 – 17:05 Co drugi tydzień | Sala 16 |
31. | Syrkiewicz Paweł | Czwartek 15:30 – 16:30 | Biblioteka |
32. | Wojdan – Klimiuk Iwona | Poniedziałek 16:05 – 17:05 | Sala 26 |
33. | Zblewska Sylwia | Wtorek 11:30 – 12:30 | Sala 2 |
34. | Żebrowska Marta | Czwartek 15:15 – 16:15 | Sala 26 |
35. | Żmuda- Trzebiatowska Anna | Wtorek 16:05 – 17:05 | Sala 20 |