Dnia 3 listopada 2017 uczniowie klas szóstych i siódmych naszej szkoły  wybrali się na spektakl Notre Dame de Paris  w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.
Notre Dame de Paris to musical na podstawie powieści Wiktora Hugo Katedra Marii Panny w Paryżu, o losach pięknej Cyganki Esmeraldy. Polska produkcja jest wierną kopią Notre Dame de Paris, która swoją premierę miała w 1998 roku w Paryżu z udziałem słynnego piosenkarza Garou w roli dzwonnika Quasimodo, szaleńczo zakochanego w Esmeraldzie. Gdyńska produkcja Notre Dame de Paris  cieszy się bardzo dobrymi recenzjami  i również my nie zawiedliśmy się oglądając ten muzyczny spektakl. Wspaniali aktorzy pierwszego planu wcielający się w role Quasimodo, Clopina, Frollo, Gringoirea, Phoebusa, Esmeraldy, Fleur de Lys, zachwycali swoim wokalem i grą aktorską. Ponadto ciekawa choreografia tancerzy, popisy akrobatyczne, ruchoma scenografia, porywająca muzyka sprawiły, że spektakl oglądało się z zapartym tchem i dużym wzruszeniem.
Ten wyjątkowy musical bardzo wszystkim uczestnikom podobał się i dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.