Bal Absolwentów

13 czerwca 2019

BAL ABSOLWENTÓW SP 1 – POLONEZA CZAS ZACZĄĆ!
13 czerwca w Domu Spotkań Okolicznościowych „Felix” odbył się Bal Absolwentów SP 1. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu naszych ósmoklasistów. Przygotowania do tej podniosłej chwili trwały wiele tygodni. Pod czujnym okiem Pani Danusi młodzież wytrwale ćwiczyła układ. Było warto! Taniec dostarczył wielu wzruszeń rodzicom i nauczycielom obecnym na sali.
Wieczór upłynął nam szybko! Piękne suknie dziewcząt i gustowne stylizacje chłopców wspaniale prezentowały się na parkiecie. Od Martyniuka, przez Ritę Orę, aż do Krawczyka – nasi uczniowie udowodnili, że w doborowym towarzystwie umieją bawić się świetnie, niezależnie od gatunku muzycznego. Z Anną Jantar zapewne przetańczyliby całą noc ! Ach, co to był za bal!

POLONEZ W WYKONANIU ÓSMOKLASISTÓW Z JEDYNKI

Comments are closed.