Nasi stypendyści

9 października 2019

Cztery krótkie słowa, które podsumowują to, co wyniosło ludzi sukcesu ponad poziom tłumu to: „a little bit more” (troszeczkę więcej). Zrobili wszystko, czego od nich oczekiwano i troszeczkę więcej. Lou Vickery

Wczoraj, 8 października, 5 uczniów (w tym 3 absolwentów) naszej szkoły uczestniczyło w gali wręczenia stypendium Prezydenta Miasta Słupska . Kasia Fijałkowska (kl. 8c), Mateusz Hann, Adam Kurczyn i Marcin Irzykowski (absolwenci) otrzymali z rąk Pani Prezydent Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej stypendia naukowe za osiągnięcia w dziedzinie wiedzy. Ola Olesiak (kl. 8c) została nagrodzona stypendium artystycznym. Gratulacje złożyła im Pani Dyrektor Elżbieta Krawczykiewicz.
Aby znaleźć się w elitarnym gronie najlepszych uczniów ze słupskich szkół musieli oni wykazać się nie tylko talentem, ale przede wszystkim wytrwałością i pracowitością, bo: Nic nie zastąpi wytrwałości. Nawet talent; świat jest pełen utalentowanych przegranych. Nawet geniusz; określenie niespełniony geniusz funkcjonuje niemal jako przysłowie. Nawet samo wykształcenie; świat jest pełen wykształconych nieudaczników. Wytrwałość i determinacja same w sobie są kluczowe.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów.

 

 

 

 

Comments are closed.