„Choinki Jedynki 2021”

9 grudnia 2021

XX Akcja Charytatywna Programu Pierwszego Polskiego Radia S.A Z ogromną przyjemnością informujemy iż uczeń klasy 2b Filip Grzenkowicz został jednym z laureatów konkursu plastycznego „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia” na rzecz fundacji Anny Dymnej ” Mimo wszystko” oraz katolickiej wspólnoty chleb życia. Praca Filipa będzie podlegać licytacji w dniu 11 grudnia na antenie Polskiego Radia. Poniżej przedstawiamy zasady licytacji : Aukcja trwa w godzinach 8.00 – 19.25 , możemy licytować telefonicznie pod nr (+48) 22 645 22 55 Należy podać: kod pracy plastycznej (będzie wygenerowany 10 grudnia) oraz za pośrednictwem wiadomości SMS wysyłając wiadomość pod nr 71 151 Należy podać: kod pracy plastycznej, deklarowaną cenę za prace plastyczną (np. C01 110 zł). Uczestnikami licytacji mogą być tylko osoby pełnoletnie. Poniżej przesyłamy link do galerii prac z dnia 3 grudnia gdzie widnieje praca Filipa https://www.polskieradio.pl/482/9608
Serdecznie zachęcamy do licytacji !!

Comments are closed.

Skip to content