Godziny dostępności nauczycieli
w roku szkolnym 2022/2023

LPImię i nazwisko nauczycielaDzień/ godzinaSala
1.
2.Justyna BilskaWtorek 16.30 -17.30Świetlica
3.Danuta BogdanowiczPiątek 14.00 – 15.00Biblioteka
4.Anna BoguszPoniedziałek 16.30 – 17.3016
5.Danuta BukowskaPiątek 14.30 – 15.30sala 1
6.Ewa ChochułŚroda 14.00 – 15.00Gab. dyrektora
7.Aleksandra ChylewskaPoniedziałek 16.00 – 17.00Świetlica
8.Daria KorowajczykŚroda 13.40 – 14.40 (co dwa tygodnie)Sala 28
9.Małgorzata DawidowskaCzwartek 15.15 – 16.15Sala 29
10Aneta DrabikPiątek 13.20 – 14.20Sala 5
11.Michalina DrewniakWtorek 7.40 – 8.40Sala 19
12.Elżbieta FijałkowskaCzwartek 14.25 – 15.25Sala 26
13.Elwira Galikowska – WierzbickaŚroda 11.45 – 12.45Sala 1
14.Adrian GierszWtorek 15.15. – 16.15.Sala 20
15.Robert GruszowskiŚroda 13.30 – 14.30Sala 9
16.Joanna HenkeCzwartek 10.30 – 11.30Pokój nauczycielski
17.Elżbieta JabłońskaCzwartek 7.45 – 8.45Sala rew.
18.Ewa KłosowskaPoniedziałek 16.10 – 17.10Sala 7
19.Wioletta KowalewskaWtorek 15.15 – 16.15Sala 27
20.Sylwia KozłowiczCzwartek 14.30 – 15.30Gab. Ped.
21.
22.Justyna KucharskaWtorek 15.20 – 16.20Sala 23
23.Katarzyna MikulecPoniedziałek 9.50 – 10.35Sala 25
24.Piotr OstrowskiPoniedziałek 17.00 – 18.00Hala ul Rybacka
25.Małgorzata PiechowiczPoniedziałek 15.15 – 16.15Sala 1
26.Edyta PotrykusPoniedziałek 8.45 – 9.45Gab. logopedy
27.Ewa PyzioPoniedziałek 7.45 – 8.45Sala 22
28.Marzena RyłłoWtorek 15.15 – 16.15Sala 19
29.Beata SmolarzWtorek  14.35 – 15.35.Sala 25
30.Marta SołtysiakCzwartek 14.30 – 15.30Sala 30
31.Monika StefaniukPoniedziałek 11.45 – 12.45Sala 9
32.Wioleta SuboczŚroda 14.00 – 15.00Gab.wicedyr
33.Adam SujkaPoniedziałek 13.30 – 14.30Hala ul.Rybacka
34.Tomas SurowiecŚroda 16.05 – 17.05Sala 17
35.Paweł SyrkiewiczŚroda 14.00 – 15.00biblioteka
36.Igor Sysojew – OsińskiŚroda 16.30 – 17.30Sala 29
37.Bożena WesnerowiczCzwarte 13.40 – 14.40Sala 28
38.Sylwia ZblewskaWtorek 13.30 – 14.30Sala 2
39.Marta ŻebrowskaPoniedziałek 15.25 – 16.25Sala 29
40.Anna Żmuda TrzebiatowskaCzwartek 16.05 – 17.05Sala 20
Skip to content