„Ćwierkają wróbelki od samego rana ćwir, ćwir, dokąd idziesz Marysiu kochana.

A Marysia na to śmieje się wesoło: szkolny rok się zaczął więc idę do szkoły”.

04.09.2017 r. – Nowa Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Elżbieta Krawczykiewicz przywitała uczniów, rodziców  jak i nauczycieli  naszej szkoły, rozpoczynając tym nowy rok szkolny 2017/2018. Dobre intencje Pani Dyrektor wyraziło motto:

Połączenie sił to początek,

pozostanie razem to postęp

wspólna praca to sukces.”

Pani Elżbieta Krawczykiewicz  zapewniła wszystkich zebranych, że będzie to szkoła, w której uczeń jest dobry dla siebie, odpowiedzialny, ciekawy świata, aktywny, pewny siebie, odważny, tolerancyjny, otwarty, prawy. Przekonała uczniów, że oprócz nauki czeka ich także wiele atrakcji w życiu szkoły. Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zostali przedstawieni  również nowi nauczyciele, nowa pani wicedyrektor oraz wychowawcy klas. Na zakończenie pani Dyrektor życzyła uczniom wielu sukcesów i niezapomnianych wrażeń, a nauczycielom wiele cierpliwości i satysfakcji z pracy z uczniami.

 

 

Comments are closed.

Skip to content