Klasa VI a w Aquaparku w Koszalinie.

17 października 2017
W dniu 17.10.2017r. klasa VI a wybrała się do Aquaparku w Koszalinie, aby aktywnie spędzić czas. Dzieci skorzystały z wielu atrakcji jakie oferuje basen. Organizatorami wycieczki była Pani Danuta Bukowska i wychowawca VIa Dorota Duraj.Podczas wspólnej zabawy uczniowie mieli doskonałą okazję poprawić swoją kondycję fizyczną oraz zrelaksować się.
W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, m.in. basen sportowy, basen do nauki pływania, basen dla dzieci, rwącą rzekę, sztuczną falę, i wiele innych atrakcji. Dodatkowo w części rekreacyjnej można było korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz oczywiście zjeżdżalni wodnych, których Park Wodny ma sześć w swojej ofercie. Najdłuższa z nich to Anakonda mierząca 176 m długości.Park Wodny Koszalin to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji.
Z niecierpliwością czekamy na następny wyjazd.