Poniżej przedstawiamy sukcesy naszych uczniów!

Jeszcze raz ogromne gratulacje dla nich wszystkich !!!

Rok 2019/2020

LaureatkaZuzanna Subocz kl. 8a w Międzynarodowym Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży „twórcza Polska i Polonia”.

***

LaureatkaKatarzyna Fijałkowska kl. 8c etapu wojewódzkiego XXV Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” .

***

I miejsceAleksandra Olesiak kl. 8c w VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Rytm i melodia”

***

II miejsce Katarzyna Fijałkowska kl. 8c w VII Wojewódzkim Konkursie Poetyckim „Rytm i melodia”

***

Wyróżnienie – Julia Małkowska kl. 6d – w XIII Wojewódzkim Konkursie Szkół Podstawowych „Śpiewajmy kolędy”.

III miejsce – Anna Latasiewicz kl. V b,
wyróżnienie – Wiktoria Bengier kl. VIII a
w XIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE SIENKIEWICZOWSKIM BOHATEROWIE UTWORÓW HENRYKA SIENKIEWICZA ZATRZYMANI W KADRZE LUB KARYKATURZE.

***

III miejsce – Amelia Powarzyńska kl. 5c – w konkursie plastycznym „Bezpieczna wyprawa rowerowa”, zorganizowanym przez WORD w Słupsku

***

II miejsce – Mateusz Wolarz kl. 6c – w konkursie na Maskotkę o tematyce BRD, zorganizowanym przez WORD w Słupsku

***

Wyróżnienie – Natan Labuda kl. 5c – w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno – Plastycznym „Prawa dziecka – oczami dziecka”

***

Nagroda – Julia Kwieczkowska kl. 5a – w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno – Plastycznym „Prawa dziecka – oczami dziecka”

***

Wyróżnienie – Leonard Semeniuk kl. 6c – konkursie fotograficznym „Słupsk tu się oddycha cz. 2”, zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska.

***

Wyróżnienie – Emilia Sobczak, Wiktor Makijewski, Marcel Polak kl. 8c – w finale wojewódzkiego konkursu „Entdecke Deutschland”.

***

II miejsce – Katarzyna Fijałkowska, Wiktoria Matowicz, Piotr Dargiel kl. 8c – w finale wojewódzkiego konkursu „Entdecke Deutschland”.

Nagroda – Aleksandra Olesiak kl. VIII c
w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku w oczach dziecka – wszystko, co z wiosną, latem, jesienią i zimą związane – moje wakacyjne wspomnienia.”

***

I miejsce – Anna Suśniak kl. 8 b w Wojewódzkim Konkursie na temat kultury Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych „Different cultures – one language,
który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku

III miejsceAleksandra Olesiak kl. 8 c
w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym im. Jana Bułhaka pt. „Pejzaże wokół mojego miasta,
zorganizowanym przez Pałac Młodzieży w Łodzi

I miejsce – Anna Suśniak kl. VIII b
w Międzyszkolnym Konkursie na temat kultury Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych,
zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku.
I miejsce – Maja Jarmuł kl. VII b
wyróżnienia – Martyna Urbaniak kl.VII b, Oliwia Gaborska kl.VII b, Dorota Rożek kl.V c
w konkursie plastycznym pod hasłem ,,Mój wymarzony ogródek”
pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska.
wyróżnienie – Aleksandra Oleksiuk kl. II a
w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „W magicznej krainie Puszkina”
zorganizowanym przez Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku.
Nagroda – Aleksandra Olesiak kl. VIII c
w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł „Chce mi się chcieć”.
***
Nagroda – Zuzanna Subocz kl. VIII a, Katarzyna Fijałkowska kl. VIII c i Maksymilian Pyzio kl. VIII a
w konkursie fotograficznym w ramach akcji „Jesteśmy Ekomobilni”,
zorganizowanej przez Urząd Miejski w Słupsku.