Z prawdziwa przyjemnością informujemy, że po dwuetapowym procesie weryfikacyjnym nasza szkoła już po raz drugi otrzymała Odznakę Szkoła eTwinning. Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak: – praktyka cyfrowa – praktyka w zakresie eBezpieczeństwa – twórcze i innowacyjne podejście do nauczania – promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry – promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów Przyznano je 55 polskim placówką na lata 2021/2022 . To wyróżnienie jest symbolem uznania zaangażowania całego zespołu eTwinning działającego w naszej szkole, zarówno nauczycieli jak i wspaniałych uczniów zaangażowanych w projekty. Serdecznie gratulujemy !!