Konkurs szkolny CZAS W LICZBACH

18 października 2021

Konkurs szkolny CZAS W LICZBACH w ramach projektu MATEMATYCZNY WEHIKUŁ CZASU -fundacja mBank. Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku oraz ich rodziców. Konkurs ma charakter pracy rodzinnej.

1. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu plakatu, wiersza lub filmu (uczeń wybiera sobie formę pracy konkursowej). Praca konkursowa związana jest z liczbami zawartymi w historii szkoły, budynku szkoły, itp. Liczymy na Waszą kreatywność i wyobraźnię.

2. Wymagania:

– format plakatu – A 3, technika dowolna.

– wiersz- co najmniej 8 zwrotek

– film – zakres czasowy 2-3 minuty

3. Pracę konkursowe należy dostarczyć do M.Ryłło do 25.10.2021 (filmy przesyłamy w librusie jako załącznik)

WYŁONIENIE LAUREATÓW

1. Prace konkursowe oceni komisja powołana przez M.Ryłło:

– wyłonienie 3 laureatów (z każdej kategorii)

– wyłonienie 1 PRACY jako wyróżnienie ze wszystkich kategorii

KRYTERIA OCENY PRAC KONKURSOWYCH

1. Podczas oceny prac pod uwagę będą brane następujące elementy: zgodność pracy z tematem konkursu, pomysłowość i wykorzystane techniki plastycznej, literackiej i filmowej, estetyka wykonania.

2. Prace nie spełniające kryteriów zamieszczonych w niniejszym Regulaminie nie zostaną dopuszczone do konkursu.

1. Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez fundację mBanku.

2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły i w dzienniku librus.

PRAWA AUTORSKIE, ZWROT PRAC, OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 1. Przekazane na Konkurs prace nie podlegają zwróceniu i pozostają u Organizatorów.

UWAGI KOŃCOWE Prace nieopisane nie będą brane pod uwagę.Dostarczenie pracy jest równoznaczne z oświadczeniem, że uczestnik jest jej autorem, akceptuje regulamin, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację wizerunku do celów związanych z organizacją i promocją konkursu. ZAPRASZAMY