Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września 2022

15 września 2022 roku to Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień ten związany jest z kreatywnością, pokonywaniem ograniczeń, umacnianiem wiary we własne siły i odkrywaniem talentów, które drzemią w każdym z nas. Świętować go możemy na różne sposoby, a kropka to tylko początek – źdźbło inspiracji.
My postanowiliśmy wyjść na zewnątrz  – utworzyliśmy serce, a później przysłowiową K R O P K Ę 
Młodsi i starsi uczniowie połączyli się w jedną kropkową społeczność szkolną 🙂
Brawo: Dziękujemy WAM! 


Proszę pani a czy pani wie, że ,,w małych ciałach drzemie wielki potencjał”. Te słowa usłyszałam od Dominika z klasy 5a 15.09 w Międzynarodowym Dniu Kropki. To piękne powiedzenie dokładnie odzwierciedla ideę tego święta. Każde z dzieci ma jakiś talent tylko czasami trzeba pomóc mu go odkryć. W klasie 5a uczniowie spisali swoje talenty na kolorowych kropkach, które później zawisły na naszej klasowej gazetce.

Comments are closed.

Skip to content