13 września uczniowie klas VI A i VI B wraz z Panią Martą Sołtysiak zaprezentowali szkolnej publiczności program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wybitni aktorzy kabaretu „Heniusie” z przymrużeniem oka przedstawili skecz pt. „Dni otwarte w niebie”, podbijając tym samym serca widowni. Wszyscy pracownicy i uczniowie „Jedyneczki” świetnie bawili się podczas artystycznej wycieczki „last minute” do nieba.

Sporo pozytywnych emocji dostarczył także filmik z quizem dotyczącym belfrów, który przygotowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z podopiecznymi . Mogliśmy się dowiedzieć czy uczniowie SP1 znają pasje, zwyczaje, a nawet przeszłość swoich nauczycieli. Już wiemy, co Pan Adam robi w czasie wolnym i jaką fryzurę najczęściej nosi Pani Marta Ż. No cóż… bystrym oczom i uszom młodzieży z „Jedyneczki” nic nie umknie!

Apel zwieńczyły życzenia od Dyrektor naszej szkoły, Pani Ewy Chochuł. Piękne słowa uznania za udział w tworzeniu szkolnej rzeczywistości dostarczyły wzruszeń pracownikom szkoły oraz uczniom.