„Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu”
Jak co roku nasza szkoła przyłączyła się do „Ogólnopolskiej akcji charytatywnej zatroszcz się o innych i zrób prezent dla dzieci”. Wszystkie paczki trafią do dzieci w szkołach, domach dziecka, świetlicach, szpitalach i kościołach w Ukrainie, Rumunii oraz w obozach dla uchodźców w Bułgarii.

Dobiegła końca akcja charytatywna,, Prezent pod choinkę ” w ramach której nasi uczniowie, wolontariusze z dobroci serca przygotowali paczki świąteczne dla potrzebujących dzieci z Ukrainy, Rumunii i Bułgarii. Udało nam się przygotować 32 paczki. Szczególne podziękowania za zaangażowanie należą się klasom 5 a, 5 b, 6 a , 8 c oraz uczniom, którzy przygotowali paczki indywidualnie : Nina K., Amelia P. , Ania i Andrzej L., Igor P. , Natalia P., Aleksandra O., Zuzanna K., Julian S., Klaudia K., Marcel S., Michalina Cz., Liliana S., Alicja K., Franciszek B., Amadeusz W., Szymon L., Milena B., Urszula D. W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy. Fajnie, że można na Was liczyć 😍❤️

Comments are closed.

Skip to content