Apel podsumowujący sukcesy naszych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2022/2023

10 lutego opiekunowie wraz z reprezentantami Samorządu Uczniowskiego, prężnie działającego w murach „Jedynki”, zorganizowali apel podsumowujący sukcesy naszych uczniów w I semestrze. Młodzież z klas IV – VIII zebrała się w sali gimnastycznej, by celebrować ważne chwile w życiu szkolnej społeczności. Gala mistrzów zasługiwała na piękną oprawę, dlatego uczniowie wyróżnieni w plebiscycie „Talentów Jedynki 2022/2023”, mieli okazję pozować na ściance sław. Ukoronowaniem zaangażowania i talentów naszych uczniów są ich osiągnięcia w wielu konkursach na różnych szczeblach. Młodzież i nauczyciele obecni na apelu z wielkim uznaniem, wzruszeniem i dumą oklaskiwali nasze „perełki”, wyróżnione w doprawdy przeróżnych kategoriach.

Na szczególne uznanie zasłużyli:

* w kategorii najwyższej średniej ocen w I półroczu:
– zespołowo – klasa IVB,
– indywidualnie – Urszula D. z klasy VIA.

*w kategorii najwyższej frekwencji w I semestrze:
– zespołowo – klasa VIIIC,
– indywidualnie – za 100% obecności: Kacper G. z kl. IVB, Wojciech Ż. z kl. VB, Alan J. z kl. VIIIC oraz Wiktoria B. z kl. VIIA.

*w kategorii czytelnictwa:
– najlepiej czytająca młodsza klasa w szkole – kl. IIIA,
– najlepiej czytająca starsza klasa w szkole – kl. IVB,
– najlepiej czytająca uczennica – Natasza L. z kl. IIB.

*w kategorii osiągnięć na szczeblu szkolnym:
– indywidualnie za udział w konkursie „Matematyka w Nawigacji” (projekt mBanku) – I miejsce: Amelia J. z kl. VIA , II miejsce: Sabina Ł. z kl. VB, III miejsce: Wiktoria K. z kl. VB,
– za udział w konkursach o tematyce religijnej i akcjach CARITAS – Andrzej i Anna L. z kl. VIIIB oraz Klaudia K. z kl. VIIIC,
– drużynowo za udział w I Międzyklasowym Konkursie na Bombkę Bożonarodzeniową – I miejsce: kl. IVA, II miejsce: kl. VIA, III miejsce: kl. VIB.

*w kategorii pozaszkolnych osiągnięć artystycznych:
– zespołowo „Jedyneczki” – III miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy Kolędy”,
– indywidualnie – wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Gdy dorosnę…” – Milena B. i Nina K. z kl.VA.

*w kategorii osiągnięć sportowych:
– zespołowo: złote medale drużyn dziewcząt (starszych) i chłopców (starszych) w unihokeju w ramach SOM,
– zespołowo: brązowy medal dziewcząt (młodszych) w unihokeju w ramach SOM.
– indywidualnie: tytuł najlepszej biegaczki szkoły przyznano uczennicy klasy VB.

*w kategorii „Wolontariat::
– doceniono pracę zespołową i indywidualną. Nasi wolontariusze są na medal!

*w kategorii najbardziej aktywnej klasy w szkole w I semestrze:
– przyznano dwa wyróżnienia dla klas VA i VB – za udział w akcjach charytatywnych oraz biegach (m.in. Crossowym, Piżamowym, z Kantym, Dla Czworonogów), a także regularne włączanie się w akcje wolontariatu czy Samorządu (np.”Zdrowe Śniadania w szkole”), organizację kiermaszów ciast i ozdób bożonarodzeniowych, a także działalność artystyczną na rzecz szkoły.

Prawda, że mamy wspaniałą młodzież? Jesteśmy z Was dumni!

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom oraz klasom i życzymy sukcesów w II semestrze roku szkolnego 2022/2023.

Previous Post