Dnia 9 maja 2023r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku odbył się XLIV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowali wybitni znawcy zasad ruchu drogowego – uczniowie z klasy 6b Antonina Rataj , Alicja Rusinowicz, Julian Homerda, Oskar Ejsmont – którzy  zajęli II miejsce w kategorii drużynowej oraz troje uczniów z klasy 8c – Martyna Batruch, Wiktor Gutkowski, Jakub Leszczyński, którzy również dzielnie wzięli udział w zmaganiach. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu wiedzy z przepisów ruchu drogowego oraz pokonanie na rowerze toru przeszkód. Wszystkim uczestnikom  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami byli p. Igor Sysojew – Osiński oraz p. Danuta Bukowska.