25 maja 2023r. odbyło się rozstrzygnięcie IV Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego ,,A to Polska właśnie – Polak w obiektywie”. W tegorocznej edycji wzięło udział 73 uczestników z przeróżnych zakątków Pomorza. Nadesłane prace prezentowały bardzo wysoki poziom. Przed członkami komisji stało więc nie lada wyzwanie. Po burzliwych naradach, jury w składzie: Bożena Wesnerowicz (nauczyciel plastyki), Marta Sołtysiak (nauczyciel j. polskiego), Maksymilian Pyzio (uczeń III klasy Technikum na kierunku Fotografia i Multimedia, laureat wielu konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich w kategoriach: film i fotografia), Ewa Pyzio (organizatorka konkursu, nauczycielka j. angielskiego) oraz Justyna Kucharska (organizatorka konkursu, nauczycielka informatyki) wyłoniło zwycięzców. Postanowiono przyznać trzy miejsca oraz aż siedem wyróżnień! Oto lista laureatów:

I miejsce: Lena Majerska, kl.IV, Szkoła Podstawowa we Włynkówku,
II miejsce: Amelia Potrykus, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Połczynie,
III miejsce: Sara Lebiedzińska, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 2 w Redzie,

Wyróżnienia (kolejność przypadkowa):
Michał Brzozowski, kl.VIII, Szkoła Podstawowa nr 31 w Gdyni,
Leon Orzechowski, kl.IV, Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku,
Jakub Kulesza, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku,
Michalina Krzyważnia, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku,
Zuzanna Kucharska, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku,
Jan Pluto – Prondziński, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku,
Szymon Kot, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz wyróżnionym! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tegorocznej edycji konkursu.

Comments are closed.

Skip to content