20 czerwca w Urzędzie Miejskim odbyło się podsumowanie „Mobi Szkoły” – kampanii promującej zrównoważoną mobilność wśród uczniów szkół podstawowych w Słupsku. W słupskim ratuszu podwoje sali konferencyjnej otworzył przed nami Pan wiceprezydent Marek Goliński. Podekscytowani oczekiwaliśmy ogłoszenia wyników rywalizacji, które okazały się być dla nas pomyślne!

Z wielką radością informujemy, że klasa 6A zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej wszystkich klas w Słupsku i – jako jedna z pięciu w całym mieście – otrzymała voucher w wysokości 1000 zł na dowolny cel grupowy. Brawo!

Ale to jeszcze nie wszystko… Miło nam ogłosić, że Wojciech Żydzianowski z klasy 5B znalazł się na dziewiątym miejscu w rankingu indywidualnym! To czołowa pozycja, biorąc pod uwagę liczebność grupy uczniów uczestniczących w kampanii. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej Jedynki, którzy wsiedli na hulajnogi, rowery, rolki, wrotki i wszystkie inne środki lokomocji napędzane siłą własnych mięśni. Kolejna odsłona kampanii „Mobi Szkoła” już za rok. Dobrze jednak wiemy, że nie będziecie czekać – dla aktywnej młodzieży w Jedynce sezon rowerowo-hulajnogowy trwa niemal cały rok 🙂

Comments are closed.

Skip to content