Dzień Chłopaka w klasach 4-8

29 września 2023

Jedynkowy Dzień Chłopaka w krawacie i muszce 😊

Dzień Chłopaka obfitował w wiele atrakcji – w każdej klasie dziewczęta w jakiś miły sposób uhonorowały „swoich” kolegów, były cukierki albo małe prezenty.
Samorząd uczniowski przygotował niespodziankę w postaci bonów – na nie pytanie, na dodatkowy punkt na sprawdzianie, na nie ćwiczenie na wf lub prowadzenie rozgrzewki, czy brak zadania domowego – ponad 40 bonów w wyniku losowania trafiło w ręce szczęśliwców. Najbardziej cieszyli się jednak z wylosowania bonu na darmowy obiad w naszej stołówce. Oczywiście nasi panowie musieli wyglądać stosownie do sytuacji iw ten dzień mieli przyjść w krawatach i muszkach, a dopiero taki „krawiaciarz” mógł wylosować bon lub pusty los. Później jeszcze wspólne zdjęcie klasowe i dzień krawata i chłopaka zaliczony !Wspaniale w Dzień Krawata włączyły się nasze dziewczęta. Dziękujemy Wam, że w ten sposób doceniłyście każdego chłopaka ze szkoły.