Zmieniamy się dla Was!

5 września 2023

W naszej szkole cenimy sobie połączenie tradycji z nowoczesnością. Dlatego też w minione wakacje wnętrze Jedyneczki przeszło niemałą metamorfozę! Na pierwszym piętrze, w holu głównym, powstała strefa integracji, która cieszy miłośników odpoczynku i koleżeńskich rozmówek. Kolorowe „siedzisko a’la wąż”- wśród zieleni kwiatów, z widokiem na wiosenny krajobraz – już zyskało wielu amatorów. Nieco dalej, bliżej korytarza górnego, znalazł swoje miejsce pomarańczowy, mięciutki spodek, na którym można usiąść i podziwiać fototapetę z radosnym przesłaniem (oraz szlifować język angielski 🙂 ). Takich stref rekreacji jest w naszej szkole zdecydowanie więcej! Z pewnością zauważyliście także stojącą nieopodal „ławeczkę przyjaźni”, która pomieści morze przytulasów i kumpelskich zwierzeń. W naszej szkole zdecydowanie stawiamy na relacje. A może macie ochotę na aktywny wypoczynek podczas przerwy? Żaden problem! Zapraszamy na korytarz dolny, na którym możecie zagrać w klasy, Twistera lub pohasać po śladach kolorowych stóp. Warto także zajrzeć do gabinetu nr 17, który zmienił się nie do poznania! Od tego roku szkolnego mają tu swoją siedzibę drugoklasiści. Trzeba przyznać, że nieźle się urządzili 🙂Odświeżone wnętrza, jasne ściany, błyszczące podłogi oraz oryginalne meble na korytarzach i w wielu salach, z pewnością przypadły do gustu uczniom, rodzicom i nauczycielom. W Jedynkę wstąpiła nowa energia!