Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły, biorący udział w ogólnopolskim teście IT – fitness, sprawdzającym wiedzę uczniów z zakresu cyfryzacji i nowych technologii, uzyskali rewelacyjny wynik – wypracowali najwyższą średnią punktów ze szkół podstawowych w całym kraju! Jest to ogromny sukces słupskiej Jedynki.

22 szczęśliwców, wylosowanych spośród uczniów naszej szkoły, w poniedziałek 27 listopada udało się wraz z opiekunami do Warszawy, gdzie w siedzibie Google odbył się uroczysty finał testu oraz wręczenie nagród dla szkół. Oprócz udziału w prestiżowej gali, reprezentanci naszej Jedynki mieli okazję do przechadzki otuloną białym puchem Warszawską Starówką. Plac Zamkowy i Kolumna Zygmunta w świątecznej scenerii prezentowały się wprost wspaniale!

Comments are closed.

Skip to content