Jasełka w klasach 4-8

22 grudnia 2023

Wielkimi krokami zbliża się do nas Boże Narodzenie, a w naszej szkole wspaniała atmosfera świąt zagościła dzięki tradycyjnym jasełkom przygotowanym przez utalentowane klasy 6 i 7.Pełni entuzjazmu i zaangażowania, uczniowie przygotowali przedstawienie, które w piękny sposób oddało atmosferę świąt. Byliśmy świadkami niezwykłego talentu aktorskiego, pomysłowości w scenografii oraz zaangażowania każdego ucznia w ten wyjątkowy projekt.

Dziękujemy serdecznie wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego niezapomnianego spektaklu. Wasza praca i zaangażowanie sprawiły, że nasza szkoła zajaśnieje jeszcze bardziej w okresie świąt.

Życzymy Wam wszystkim radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, pełnych miłości, radości i spędzenia czasu z najbliższymi. Niech ten czas przyniesie Wam wiele szczęścia i niezapomnianych chwil.

Z serdecznymi życzeniami.

Comments are closed.

Skip to content