Dnia 29.2.2024r gościliśmy w naszej szkole zespół teatralny Pokolenia.pl ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Słupsku. Uczniowie przedstawili nam spektakl pt. „Inny nie znaczy gorszy”.
Przedstawienie było przeznaczone dla uczniów klas 6-8. Przywitaliśmy gości gromkimi brawami. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzeliśmy przedstawienie, którego przesłaniem była akceptacja, tolerancja oraz to że nie wolno nikim manipulować. Wzruszyliśmy się, u nie jednego z uczniów pojawiły się łzy. Mamy nadzieję, że każdy oglądający przemyśli i wyciągnie dla siebie wnioski jakim być. Czy podążać za dobrem akceptacją, tolerancją czy też wybiorę odwrotny kierunek.
Podziękowaliśmy za bardzo pouczające przedstawienie. Na zakończenie były gorące brawa.

Nie tolerujmy nietolerancji, manipulacji, arogancji
nie tolerujmy czynów złych

nie popełniajmy ich sami.

To były słowa piosenki które towarzyszyły młodym aktorom podczas prezentacji spektaklu.

Comments are closed.

Skip to content