Wycieczka klas VI

27 maja 2024

W dniach 21.05-24.05 uczniowie klas 6 A i 6 B wraz z opiekunami: panią Ewą Pyzio, panią Anną Bogusz, panem Maciejem Kropidłowski i panem Michałem Czyżakiem odbyli bardzo intensywną i ciekawą wycieczkę w góry. Trasa naszej wyprawy to Kraków-Czorsztyn-Szczawnica-Zakopane-Ojcowski Park Narodowy.Oprócz zwiedzania nie zabrakło atrakcji wymagających dobrej kondycji fizycznej, jak: spływ pontonami po Dunajcu, wejście na szczyt Trzech Koron, przejście przez Wąwóz Homole, gdzie nie zabrakło kąpieli błotnych czy wędrówka w urokliwym Ojcowskim Parku Narodowym do jaskini Łokietka łącznie z jej zwiedzaniem. Mówi się, że ,, jaka grupa, taka pogoda” więc dopisywało nam szczęście pogodowe 🙂 Nasi uczniowie spisali się na medal choć niejednokrotnie przy wspinaczce niektórzy musieli pokonywać własne słabości. Humory wszystkim dopisywały a dobra energia nie opuszczała nas do samego końca. Realizacja całego planu nie powiodłaby się gdyby nie profesjonalizm naszych organizatorów Biuro Turystyczne Belfer JB, Janusz Barylak i Damian Barylak. Dziękujemy

Comments are closed.

Skip to content