Kolejny sukces w konkursie

5 czerwca 2024

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszej zdolnej uczennicy. Zuzanna Kucharska z klasy 6a zdobyła tytuł laureatki w konkursie pn.”Wodny bohater”, polegającym na zaprojektowaniu maskotki dla członka słupskiej EkoEkipy (EE). Konkurs ten został zainicjowany przez Prezydentkę Miasta Słupska – Panią Krystynę Danilecką – Wojewódzką. Nasza uczennica podczas tworzenia swojej pracy wykazała się kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem, co znalazło uznanie w oczach komisji konkursowej i utorowało drogę do jej zwycięstwa. Składamy serdeczne podziękowania Zuzi za godne reprezentowanie naszej szkoły i gratulujemy jej tego wspaniałego osiągnięcia. Jest to dowód na to, że sumienna praca i zaangażowanie w podjęte działania zawsze przynoszą owoce. Jesteśmy dumni, że Zuzia jest częścią naszej społeczności szkolnej.

Comments are closed.

Skip to content