Z wielką przyjemnością i dumą pragniemy Państwa poinformować, że w związku z realizacją programu „Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie” w roku szkolnym 2023/2024 otrzymaliśmy certyfikat „Szkoła Przyjazna wodzie”, wydany przez PGW Wody Polskie, Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku.
Certyfikat przyznano za zrealizowanie szeregu działań edukacyjnych w bieżącym roku szkolnym. Pragniemy podziękować uczniom, nauczycielom i rodzicom za liczne projekty, lekcje profilaktyczne, konkursy, pogadanki, eksperymenty, spotkania z ciekawymi ludźmi, itp. W ten projekt angażowała się cała społeczność szkolna. To dzięki Państwa pracy udało się osiągnąć sukces. Koordynatorem programu była szkolna pedagożka – Sylwia Kozłowicz.
DZIĘKUJEMY. GRATULUJEMY I LICZYMY NA POWTÓRKĘ W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM. CIĘŻKA PRACA SIĘ OPŁACA.

Comments are closed.

Skip to content