Z okazji obchodzonego dnia Święta Drzewa

(10 października) świetlica szkolna Szkoły Podstawowej nr 1 organizuje konkurs świetlic szkolnych szkół podstawowych dla miasta Słupsk

pt. „Drzewo jesienne”

ORGANIZATOR:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku im. Henryka Sienkiewicza, ul. Lutosławskiego 23

Świetlica szkolna (tel.: 59 842 55 01, e-mail: Dorota.Kaczmarczyk@sp1slupsk.pl)

ADRESACI:

Uczniowie klas I – III uczęszczający do świetlicy szkolnej w Słupsku.

CELE KONKURSU:

– uwrażliwienie na piękno przyrody oraz dostrzeganie ich niezwykłych detali

– rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci

– rozwijanie wrażliwości artystycznej

– rozwijanie zdolności manualnych

REGULAMIN KONKURSU:

1. Uczestnicy wykonują indywidualnie prace plastyczne (bez ramek), w formacie A3.

2. Zgłoszenie pracy na konkurs uważane będzie za uznanie warunków regulaminu i wyrażenie zgody na publikowanie danych osobowych.

3. Każda praca powinna zawierać informacje (umieszczone na odwrocie): imię i nazwisko ucznia, klasa, imię i nazwisko opiekuna pracy, adres szkoły, telefon kontaktowy.

4. Do każdej pracy powinna być dołączona zgoda rodzica na udział ucznia w konkursie, wykorzystanie wizerunku oraz przetwarzanie danych osobowych ucznia w celach wynikających z organizacji konkursu. (załącznik nr 1).

5. Każdy uczeń ze szkoły może wykonać maksymalnie jedną pracę. Każda szkoła może dostarczyć nie więcej jak 5 prac. Technika wykonania pracy jest dowolna (farby plakatowe, akwarela, rysunek kredką, pastele suche, pastele olejne, kredki świecowe, itp.). Dopuszcza się tylko prace wykonane na papierze. Nie będą brane pod uwagę malowidła na szkle, kompozycje przestrzenne, rzeźby czy prace z plasteliny.

6. Prace można dostarczyć osobiście bądź przesłać na adres szkoły.

7. Prace konkursowe należy złożyć do 07.10.2024r.

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10.10.2024r. Na stronie internetowej szkoły http://sp1slupsk.pl na podstronie świetlicy oraz facebooku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku.

9. Prace, które nie będą spełniały kryteriów przedstawionych w regulaminie nie zostaną zakwalifikowane do konkursu.

10. Do oceny złożonych prac zostanie powołane profesjonalne jury. Jury przyzna najlepszym pracom nagrody i wyróżnienia.

11. Jurorzy oceniając nadesłane na konkurs prace będą brali pod uwagę: jakość wykonanych prac, kompozycję, dobór materiałów, wyobraźnię twórczą oraz umiejętność wykorzystania materiałów plastycznych w kontekście tematyki konkursu.

12. Odbiór nagród będzie możliwy od 14.10.2024r. w świetlicy szkolnej organizatora.

Organizatorzy: Anna Kirko, Dorota Kaczmarczyk, Iwona Powideł

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NASZYM KONKURSIE

OŚWIADCZENIE

Zgoda rodziców  (opiekunów prawnych) na udział dziecka w organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku ul. Lutosławskiego 23, Konkursie Plastycznym pt: „Drzewo jesienne.”

1. Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka …………………………………………………………………… w  Konkursie Plastycznym pt: „Drzewo Jesienne.” (imię i nazwisko)

Wyrażam zgodę  na wykorzystanie przez organizatora Konkursu wizerunku mojego dziecka oraz przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (imienia, nazwiska, wieku i nazwy i adresu szkoły) w celach wynikających z organizacji Konkursu zgodnie z ustawą   z dnia 29 sierpnia 1997 r.  o ochronie danych osobowych  (Dz. U. 2016, poz. 922 z późn. zm).

1. Ponadto wyrażam zgodę  na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem, prezentacjach pokonkursowych, na stronie internetowej organizatora konkursu oraz w innych formach utrwaleń.

Data Czytelny podpis rodzica/opiekuna dziecka

……………………….. ……….…………..………………