Bal Ósmoklasistów

9 czerwca 2022

W czwartek 9 czerwca 2022r. uczniowie klas ósmych wraz z rodzicami oraz zaproszonymi nauczycielami spotkali się na Balu Ósmoklasisty. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem Pani Dyrektor, która przekazała życzenia wspaniałej zabawy oraz podziękowała rodzicom – organizatorom balu. Przyszli absolwenci naszej szkoły rozpoczęli zabawę tradycyjnym polonezem, przygotowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego. W czasie krótkich przerw tanecznych korzystali z fotobudki, częstowali się pysznym ciastem i przysmakami z fontanny czekoladowej. Przebojowa muzyka z godziny na godzinę rozkręcała szkolny bal, a kilkukrotnie wykonany taniec belgijski niesamowicie integrował obecnych. To niezapomniane wydarzenie, jakim był bal, z pewnością można uznać za bardzo udane i symbolicznie potraktować jako koniec pewnego etapu w życiu naszych uczniów.