DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

12 października 2023

12 października uczniowie z klas VIIA i VIIB wraz z Panią Justyną Kucharską i Panią Martą Sołtysiak zaprezentowali szkolnej publiczności program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wybitni aktorzy kabaretu „Heniusie” przedstawili skecz pt. „BALLADYNA – INSTA-DZIEWCZYNA”, podbijając serca widowni. Pracownicy i uczniowie „Jedyneczki” świetnie bawili się podczas humorystycznej inscenizacji inspirowanej tekstem wieszcza – Juliusza Słowackiego. Nasi artyści udowodnili, że nie ma takiego dramatu, z którego nie można by było uczynić komedii 🙂 Apel zwieńczyły życzenia od Dyrektor naszej szkoły, Pani Ewy Chochuł. Piękne słowa uznania za udział w tworzeniu szkolnej rzeczywistości dostarczyły wzruszeń pracownikom szkoły oraz uczniom.

Comments are closed.

Next Post
»
Skip to content